Spalio mėnesio geriausieji

Spalio mėnesio geriausieji 6483

Praėjusį mėnesį komandos visu pajėgumu stojo į pirmąsias kovas GEALAN-Sostinės krepšinio lygos čempionate. O kaip gi čempionatas be lyderių?

Apžvelgus visas spalio rungtynes, buvo išrinkti labiausiai išsiskiriantys, geriausiai pasirodę žaidėjai iš kiekvienos lygos.

Primename,  jog vienam iš krepšininkui atiteks mūsų draugų „Sportpoint“ įsteigtas prizas - Mc David kojų ir rankų aspaugos. Spalio mėnesio nugalėtojas renkamas pagal naudingumo balų vidurkį. Laimėtoją išrinkti nebuvo sunku - pagal šį kriterijų vienas iš penektuko išsiskyrė labiausiai, jo naudingumo balų vidurkis 48!

Smalsu, kas šis žmogus?

Pristatome geriausius iš geriausiųjų, kurie surikiuoti į SPALIO mėnesio A, B, C ir D lygų simbolinį penketą, o tarp jų rasite ir „Sportpoint“ mėnesio geriausiąjį.

A lyga

Mėnesio žaidėjas

Darius Tarvydas, „Tegra“. Praėjusį sezoną bronza pasipuošusi komanda šįkart ir vėl kovingai nusiteikę žengė į aikštelę. 

Atsižvelgus į „Tegros“ nusitekimą, visai nenuostabu, jog ir komandos nariai, o šįkart D. Tarvydas, pasižymi didžiuliu užsidegimu.

D. Tarvydas spalio mėnesį sužaidė dvejas rungtynes, kurių metu vidutiniškai įmetė 23,5 taško, atkovodavo po 9 kamuolius, atlikdavo 3 rezultatyvius perdavimus ir rinko 34,5 naudingumo balus.

Simbolinis penketukasB lyga

Mėnesio žaidėjas

Deimantas Pavlovskis, „Dussmann“. Vaikinas šį sezoną žaidžia SKL A, ir B lygose, tačiau šįkart kaip geriausias žaidėjas atsiskleidė su „Dussmann“ marškinėliais.

D. Pavlovskis sužaidė trejas rungtynes. Jų metu šis žaidėjas vidutiniškai pelnė 24,3 taško, atkovodavo 8,3 kamuolio, atlikdavo 6 rezultatyvius perdavimus, o žaidėjo naudingumo vidurkis 33,7 balai.

„Dussmann“ spalį nepralaimėjo nė vienų rungtynių, ne nuostabu, kad šioje komandoje gyvuoja lyderiai!

Simbolinis penketukas

C lyga

Mėnesio žaidėjas
 
Dainius Novickas, „GEALAN“. Praėjusio SKL sezono C lygos finalo naudingiausias žaidėjas formos nepraranda ir visu pajėgumu veržiasi į geriausiųjų penketuką.
 
D. Novickas, atstovaujantis  „GEALAN“ ekipą, spalį žaidė trejose rungtynėse. Jose krepšininkas vidutiniškai metė net po 37,3 taško! Atkovodavo po 11,7 kamuolio, išprovokuodavo kiek daugiau nei po 6 pražangas (6,3) ir rinko po 48 naudingumo balus!
 
Būtų sunku šio žaidėjo nepavadinti legenda, o šį mėnesį ir konkuruoti pagal naudingumo balų vidurkį, be abejonės, neįmanoma.
 
Sveikiname D. Novicką, šį kartą būtent jam ir atitenka mūsų draugų „Sportpoint“ įsteigta dovana - Mc David kojų ir rankų aspaugos.
 
Linkime įsimintinų ir rezultatyvių rungtynių, tegul tavo talentas žiba ir toliau!
  
Simbolinis penketukas

D lyga

Mėnesio žaidėjas
 
Vitalis Pancerevas, „Komfakas“. Praėjusį sezoną SKL D lygos bronza pasidabinęs žaidėjas nesnaudžia ir šįkart. Sužaidęs vos vienas rungtynes V. Pancerevas sužibo geriausiųjų penketuke.
 

Spalį sužaistose rungtynėse V. Pancerevas pelnė 32 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, o žaidėjo naudingumas pasiekė 32 balus.

Lauksime ir kitų, tikėkimės, dažnesnių pasirodymų!

 
Simbolinis penketukas
 

‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti