Startuoja registracija į 2021-2022 m. SKL sezoną!

Šią vasarą mūsų organizacija minėjo 25-erių metų sukaktį, kurią planavome paminėti jubiliejinio dvidešimt penktojo sezono uždarymo metu.

Deja, dėl visą pasaulį apėmusios koronaviruso pandemijos rudenį prasidėjusios pirmenybės buvo nutrauktos ir SKL galėjo pasidžiaugti bent jau to, jog įvyko vasaros pirmenybės.

Visgi tikime, kad šiemet galėsime pamiršti ilgai užsitęsusį košmarą ir nuo spalio mėnesio kartu su jumis vėl mėgautis GEALAN-Sostinės krepšinio lygos sezonu!

Tad kaip ir kiekvieną rudenį atsiraitojame rankoves ir skelbiame registraciją į visus SKL organizuojamus čempionatus!

Komandų paraiškų lauksime iki spalio 03 d., stipriausios, A lygos, startą esame numatę spalio antrąją savaitę, o visus kitus čempionatus planuojame pradėti spalio 19 d.

Svarbu!

Pagal dabar galiojančią tvarką sporto renginiai gali vykti, tik tuomet jei dalyviai turi Galimybių pasą.

Todėl pradedant Rudens taure ir viso sezono metu SKL darbuotojai gali paprašyti įrodymų, jog žaidėjas turi galiojantį Galimybių pasą, jeigu bus nustatyta, kad krepšininkas jo neturėjo komandai bus skiriama 300€ bauda, o krepšininkas bus diskvalifikuojamas iki 2021-2022 m. sezono pabaigos.

Suprantame, kad bausmės yra labai griežtos, galbūt net perteklinės, tačiau organizatoriams jos dar didesnės, todėl esame prieversti labai atsakingai žiūrėti į LR Sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimus.

Jeigu sezono metu situacija keisis ir atsiras galimybė žaisti neturint Galimybių paso apie ją iškart informuosime visus SKL dalyvius.

Kas jūsų laukia SKL pirmenybėse?

  • Dėl prestižinės Alekso Makulavičiaus taurės kovos 8 stipriausios reguliariojo sezono pirmo rato A lygos komandos.
  • Visos likusios ekipos galės kovoti dėl azartiškos ir daugybę netikėtumų nuolat padovanojančios SKL taurės, kurios laimėtojai varžysis dėl išskirtinių rėmėjų prizų!
  • Toliau investuosime į savo svetainę ir mobiliają jos versiją. Nors tai - vienas moderniausių sporto portalų Lietuvoje, tačiau tobulėti dar tikrai yra kur. Tad atsižvelgdami į jūsų pageidavimus žengsime koja kojon su naujausiomis technologijomis ir dar labiau tobulinsime savo internetinį puslapį.
  • Stengsimės kurti įdomų turinį savo „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose, taip pat jūsų dėmesiui pateiksime ketvirtąjį didžiulio susidomėjimo sulaukusios pokalbių laidos „Žvilgsnis iš arčiau“ sezoną.
  • Toliau bendradarbiausime su vienu geriausių, o gal net pačiu geriausiu sporto fotografų Lietuvoje Sauliumi Čirba, kuris užfiksuos gražiausias jūsų kovų akimirkas. O po įdomiausių rungtynių tęsime Summer čempionate pradėtą praktiką darant video reportažus su komandų vadovais ar treneriais.
  • Jeigu leis pandeminė situacija organizuosime konkursus, protų kovas ar pokerio turnyrus, kuriuose galėsite ne tik neformaliai pabendrauti su kolegomis, bet ir įveikti juos kituose frontuose!

Ir tai tik svarbiausi akcentai, kuriuos mes esame numatę artėjančiame sezone. Turime daugybę idėjų, esame pasiruošę sunkiam darbui, tad kviečiame jus  prisijungti prie GEALAN-Sostinės krepšinio lygos bendruomenės ir kartu pasinerti į naują 2021-2022 m. m. sezoną!

GEALAN-SKL privalumai:

  • Patirtis ir profesionalumas. Sostinės čempionatą rengiame nuo 1996 m. Per 25 metus sukaupėme neįkainojamos patirties. Žinome, ko reikia krepšinio mėgėjams, todėl nuoširdžiai dirbame, kad žaisdami mūsų turnyruose turėtumėte geriausią patirtį.   
  • Informatyvi svetainė. Kasmet investuojame į internetinės svetainės tobulinimą, didiname jos funkcionalumą ir informatyvumą, tad nenuostabu, jog sostineskl.lt pelnytai laikoma viena geriausių krepšinio svetainių Lietuvoje.
  • novatyvumas. Pirmieji Vilniuje pradėjome reguliariai vesti statistiką kompiuteriu, transliuoti rungtynes online režimu. Atsisakyta popierinio protokolo pildymo, kad būtų padidintas statistikos vedimo tikslumas. 
  • Galimybė varžytis su profesionalais. Čempionate dalyvauja komandos, savo sudėtyse turinčios ryškiausias Lietuvos krepšinio žvaigždes, Sostinės čempionatuose yra žaidę: Mindaugas KuzminskasRamūnas ŠiškauskasAndrius GiedraitisErikas KučiauskasGintautas VileitaRolandas SkaisgirysVirginijus SirvydisRolandas JarutisRolandas Matulis, Darjušas Lavrinovičius ir Kšyštofas Lavrinovičius.

Rungtynių skaičius, žaidėjų apribojimai

  NKL RKL A lyga B lyga C lyga U-20 (NKL) U-18 (LKL) Rungt. sk. Dubleriai
A lyga 2 neribotas - negalima* negalima* neribotas neribotas 22 3
B lyga 1 neribotas negalima* - 1 neribotas neribotas 18 3
C lyga negalima neribotas negalima* 1 - neribotas neribotas 16 3
D lyga negalima* negalima* negalima* negalima* 3 negalima* negalima* 16 3
E lyga negalima* negalima* negalima* negalima* negalima* negalima* negalima* 16 3**
Įmonių lyga apribojimų nėra, svarbu, kad būtų įmonės darbuotojas 16 -

* - išskyrus žaidėjus iš žemesnėse lygose žaidžiančių dublerinių ekipų.
**-neribojamas dublerių skaičius, jei pagrindinė komanda žaidžia D lygoje.

Reikalavimai

Komandos, norinčios rungtyniauti 2021-2022 m. GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje, privalo:

- Iki š.m. spalio 3 d. atsiųsti pilnai užpildytą komandos paraišką el. paštu vaidas@sostineskl.lt.


Atsisiųsti paraiškų formas:

SKL DALYVIO PARAIŠKA

  - Mažiausiai vieną kartą per savaitę turi turėti krepšinio salę namų rungtynėms;

- Iki š.m. spalio 14 d. sumokėti dalyvio mokestį: A lygoje - €1800 (įskaitant A.Makulavičiaus taurės rungtynių mokestį), B lygoje - €1200, C, D ir E lygose -  €1000, Įmonių lygoje - €1100 (parašius prašymą, mokėjimo terminą galima išskaidyti arba atidėti);

- SKL taurė - €70 už rungtynes;

- Nusifotografuoti su krepšinio apranga ir atsiųsti profilines žaidėjų nuotraukas.

Jei turite klausimų ar pasiūlymų mums, kreiptis galite šiuo kontaktu: vaidas@sostineskl.lt, tel. 8 610 10594.

#SostinėsKL