Startuoja registracija į jubiliejinį 25-ąjį Sostinės krepšinio lygos sezoną!

Beveik pusę metų trukęs laukimas pagaliau baigėsi, tad sulig pirma rudens diena pradedame registraciją į naująjį, jubiliejinį, GEALAN-Sostinės krepšinio lygos sezoną!

Daugelis krepšinio išsiilgusių  SKL bendruomenės narių jau kurį laiką klausinėja, kada prasidės komandų registracija ir koks bus naujas 2020-2021 m. sezonas?

Tad į visus jums rūpimus klausimus kaip įmanydami glausčiau atsakysime sostineskl.lt vedamajame straipsnyje!

Registracija į visus SKL organizuojamus čempionatus prasideda jau šiandien ir baigiasi spalio 05 d.

Stipriausios, A lygos, startas numatomas spalio antrąją savaitę, o visus kitus čempionatus planuojame pradėti spalio 19 d.

Naujovės

 • Šiame sezone nebus D1 ir D2 lygų, nes atsiras pastarąją pakeisiantis E lygos, segmentas.
 • Nors šie pokyčiai daugiau kosmetiniai, tačiau tikimės, kad jie įneš daugiau aiškumo į SKL lygių piramidę ir paprasti krepšinio mėgėjai galės paprasčiau pasirinkti sau tinkamą čempionatą.
 • Dar daugiau dėmesio skirsime savo komunikacijai, kurią prižiūrės nauja, tačiau daugeliui turbūt puikiai pažįstama specialistė Gabija Gudelevičiūtė.
 • O visa kita bus taip, kaip jūs esate įpratę:
 • Dėl prestižinės Alekso Makulavičiaus taurės kovos 8 stipriausios reguliariojo sezono pirmo rato A lygos komandos.
 • Visos likusios ekipos galės kovoti dėl azartiškos ir daugybę netikėtumų nuolat padovanojančios SKL taurės, kurios laimėtojai varžysis dėl išskirtinių rėmėjų prizų!
 • Toliau investuosime į savo svetainę ir mobiliają jos versiją. Nors tai - vienas moderniausių sporto portalų Lietuvoje, tačiau tobulėti dar tikrai yra kur.
 • Tad atsižvelgdami į jūsų pageidavimus žengsime koja kojon su naujausiomis technologijomis ir dar labiau tobulinsime savo internetinį puslapį.
 • Stengsimės kurti įdomų turinį savo „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose, taip pat jūsų dėmesiui pateiksime trečiąjį didžiulio susidomėjimo sulaukusios pokalbių laidos „Žvilgsnis iš arčiau“ sezoną.
 • Toliau bendradarbiausime su vienu geriausių sporto fotografų Lietuvoje Sauliumi Čirba, kuris užfiksuos gražiausias jūsų kovų akimirkas.
 • O taip pat organizuosime konkursus, protų kovas ar pokerio turnyrus, kuriuose galėsite ne tik neformaliai pabendrauti su kolegomis, bet ir įveikti juos kituose frontuose!

Ir tai tik svarbiausi akcentai, kuriuos mes esame numatę artėjančiame sezone. Turime daugybę idėjų, esame pasiruošę sunkiam darbui, tad kviečiame jus  prisijungti prie GEALAN-Sostinės krepšinio lygos bendruomenės ir kartu pasinerti į naują 2020-2021 m. sezoną!

GEALAN-SKL privalumai:

 • Patirtis ir profesionalumas. Sostinės čempionatą rengiame nuo 1996 m. Per 24 metus sukaupėme neįkainojamos patirties. Žinome, ko reikia krepšinio mėgėjams, todėl nuoširdžiai dirbame, kad žaisdami mūsų turnyruose turėtumėte geriausią patirtį.   
 • Informatyvi svetainė. Kasmet investuojame į internetinės svetainės tobulinimą, didiname jos funkcionalumą ir informatyvumą, tad nenuostabu, jog Sostineskl.lt pelnytai laikoma viena geriausių krepšinio svetainių Lietuvoje.
 • Sekretoriatas. GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje dirba vieni geriausių sekretoriato darbuotojų Lietuvoje. Mūsų sekretores galite pamatyti ne tik GEALAN-SKL rungtynėse, bet ir Eurolygoje ar LKL čempionate. Visi sekretoriato darbuotojai kasmet turi tobulinti savo žinias seminaruose bei išlaikyti specialius testus. Kasmet FIBA vis atnaujina oficialias krepšinio taisykles, todėl užtikriname, kad su naujovėmis yra susipažinę ir mūsų sekretoriato darbuotojai.
 • Inovatyvumas. Pirmieji Vilniuje pradėjome reguliariai vesti statistiką kompiuteriu, transliuoti rungtynes online režimu. Atsisakyta popierinio protokolo pildymo, kad būtų padidintas statistikos vedimo tikslumas. 
 • Galimybė varžytis su profesionalais. Čempionate dalyvauja komandos, savo sudėtyse turinčios ryškiausias Lietuvos krepšinio žvaigždes, Sostinės čempionatuose yra žaidę: Mindaugas KuzminskasRamūnas ŠiškauskasAndrius GiedraitisErikas KučiauskasGintautas VileitaRolandas SkaisgirysVirginijus SirvydisRolandas JarutisRolandas Matulis, Darjušas Lavrinovičius ir Kšyštofas Lavrinovičius.

Rungtynių skaičius, žaidėjų apribojimai

  NKL RKL A lyga B lyga C lyga U-20 (NKL) U-18 (LKL) Rungt. sk. Dubleriai
A lyga 2 neribotas - negalima* negalima* neribotas neribotas 22 3
B lyga 1 neribotas negalima* - 1 neribotas neribotas 18 3
C lyga negalima neribotas negalima* 1 - neribotas neribotas 16 3
D lyga negalima* negalima* negalima* negalima* 3 negalima* negalima* 16 3
E lyga negalima* negalima* negalima* negalima* negalima* negalima* negalima* 16 3**
Įmonių lyga apribojimų nėra, svarbu, kad būtų įmonės darbuotojas 16 -

* - išskyrus žaidėjus iš žemesnėse lygose žaidžiančių dublerinių ekipų.
**-neribojamas dublerių skaičius, jei pagrindinė komanda žaidžia D lygoje.

Reikalavimai

Komandos, norinčios rungtyniauti 2020-2021 m. GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje, privalo:

- Iki š.m. spalio 1 d. atsiųsti pilnai užpildytą komandos paraišką el. paštu vaidas@sostineskl.lt.


Atsisiųsti paraiškų formas:

A lyga B lyga C lyga D lyga E lyga Įmonių lyga

- Mažiausiai vieną kartą per savaitę turi turėti krepšinio salę namų rungtynėms;

- Iki š.m. spalio 14 d. sumokėti dalyvio mokestį: A lygoje - €1600 (įskaitant A.Makulavičiaus taurės rungtynių mokestį), B lygoje - €1000, C, D ir E lygose -  €850, Įmonių lygoje - €1000 (parašius prašymą, mokėjimo terminą galima išskaidyti arba atidėti);

- SKL taurė - €50 už rungtynes;

- Nusifotografuoti su krepšinio apranga ir atsiųsti profilines žaidėjų nuotraukas.

Jei turite klausimų ar pasiūlymų mums, kreiptis galite šiuo kontaktu: vaidas@sostineskl.lt, tel. 8 610 10594.

Komandos (išskyrus B lygos) dalyvavusios dėl COVID-19 pandemijos nutrauktame 2019-2020 m. sezone turi 60€ nuolaidą*, kurią gali panaudoti ateinančios sezono starto mokesčiams.

* Nebent ji jau buvo panaudota Summer‘20 čempionate.

#SostinėsKL