„Stekas“ iškovojo pergalę, bet „VILNIUS TECH“ išsaugojo reikiamą pranašumą

Trečiadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje įvyko vienerios rungtynės, kuriose ginklus surėmė dėl pirmosios vietos B grupėje kovojančios komandos.

Nors pergalę šventė savo aikštėje žaidusi „Steko“ (11-3) ekipa, tačiau pernelyg neliūdėjo ir „VILNIUS TECH“ (11-3) studentai, kurie išsaugojo sau palankų įmestų ir praleistų taškų santykį.

Šių rungtynių nuotraukas rasite mūsų „Facebook“ paskyroje!

Pirmojoje tarpusavio dvikovoje Gintaro Šerkšno treniruojami studentai šventė pergalę devynių taškų skirtumu (71:62), tad norėdami įgyti pranašumą kovoje dėl pirmos vietos B grupėje „Steko“ garbę ginantys krepšininkai turėjo įveikti varžpvus dviženkle persvara.

Aikštės itin galingai pradėjo rungtynes ir dar pirmajame kėlinuke pasiuntė studentus į nokdauną (26:10).

Nors po trumpos pertraukėlės Gintaro Šerkšno auklėtiniai kiek atkuto, tačiau „Steko“ ekipa tvirtai laikė dvikovos vairą savo rankose ir neleido varžovams sumažinti deficito iki vienaženklio.

Lemiamo kėlinuko viduryje Antano Viparto treniruojami aikštės šeimininkai dar mėgavosi 15 taškų persvara (69:54), tačiau tuomet svečiai laimėjo kelių minučių atkarpą rezultatu 7:2 ir priartėjo iki dešimties taškų (61:71).

Nors Justas Sinica pelnė du taškus ir buvo atitolinęs savo komandą (73:61), tačiau per likusią kiek daugiau nei minutę „Stekas“ nepelnė nė taško, tuo tarpu „VILNIUS TECH“ studentai pridėjo dar vieną atkarpą 5:0 ir priartėjo iki sau palankios septynių taškų ribos.

Prieš pat finalinę sireną Lukas Pivoriūnas dar metė iš toli, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį, o nuaidėjusi finalinė sirena paskelbė „Steko“ pergalę rezultatu 73:66.