„Steko“ pergalė nustūmė „Nol Semkers-Oaks“ prie prarajos krašto

Ketvirtadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriose santykius aiškinosi B grupėje kovojančios ekipos.

Savo aikštėje žaidusi „Nol Semkers-Oaks“ (1-4) ekipa pirmojo rato kovas baigė akistata su prieš rungtynes turnyro rikiuotės kaiminystėje buvusia „Steko“ (3-2) komanda.

Kaip ir buvo galima tikėtis nuo pat pirmųjų dvikovos minučių aikštėje užvirė bekompromisė lygų varžovų kova. Pirmajame kėlinuke abi ekipos didžiausią dėmesį sutelkė gynybai, tad sužaidus dešimt minučių salėje esanti tablo rodė kuklią svečių persvarą (13:9).

Po pertraukėlės Karolio Kuliūno treniruojami aikštės šeimininkai pagyvino puolimą ir pokyčiai davė akivaizdžios naudos - įsibėgėję „nolsemkeriai“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir dvikovos pusiaukelę pasiekė būdami pirmaujančiųjų vaidmenyje (31:30).

Vis tik, antroje susitikimo dalyje „Steko“ trenerių štabas ėmė geriau išnaudoti savo priekinę liniją, o tai padėjo laimėti kovą po krepšiu, susikurti papildomų progų metimams ir susigrąžinti rungtynių kontrolę.

Nors trečiojo ketvirčio pabaigoje „Nol Semkers-Oaks“ atstovai sugebėjo dar buvo išsiveržę į priekį (45:42, 48:47), tačiau kėlinukų sandūroje svečiai laimėjo „sausą“ atkarpą rezultatu 10:0 ir likus žaisti kiek mažiau nei aštuonias minutes įgijo apčiuopiamą devynių taškų pranašumą (57:48).

Per likusį dvikovos laiką „nolsemkeriai“ nenuleido rankų ir bandė vytis varžovus, tačiau „Steko“ ekipa atlaikė visus varžovų išpuolius, išsaugojo trapią persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė sunkią, tačiau itin svarbią pergalę - 72:67.

Iškovojusi trečiąją pergalę „Steko“ ekipa laikinai pakilo į antrąją turnyro rikiuotės poziciją, tuo tarpu „Nol Semkers-Oaks“ atstovai pirmąjį ratą baigė turėdami vos vieną pergalę ir net dviejų taškų deficitą nuo artimiausio varžovo.

Žinoma, prieš akis dar didžioji sezono dalis, tačiau konkurencija dėl vietos ketvertuke yra dar didesnė, tad norėdami išsaugoti atkrintamųjų viltis K.Kuliūno auklėtiniai turėtų jau dabar pradėti daryti išvadas.

Įdomu tai, kad nugalėtojų komandą į pergalę vedęs Matas Mačijauskas ne tik atliko dalingą dvigubą dublį (18 tšk., 16 atk.kam.), bet ir pasisiekė net keturis savo karjeros rekordus žaidžiant SKL pirmenybėse.

Dar vieną įdomų pasiekimą užfiksavo kitas „Steko“ lyderis Evaldas Rastenis, kuris pataikė visas 12 mestų baudų ir pasiekė šios kategorijos SKL sezono rekordą.