Studentus įveikusi „Taupa“ nutraukė trijų pralaimėjimų iš eilės seriją

Antradienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriose savo aikštėje žaidusi „VILNIUS TECH“ (9-6) ekipa susigrūmė su pastaruoju metu gana prastą formą demonstravusia „Taupos“ (9-7) komanda.

Iki šios dvikovos Gintaro Pociaus treniruojami svečiai buvo patyrę net tris pralaimėjimus iš eilės, tad jiems pergalės reikėjo tarsi gryno oro, kurio didelį gurkšnį „Taupos“ vyrai įkvėpė jau rungtynių pradžioje, kuomet jau po pirmajame kėlinuke pasiuntė varžovus į nokdauną 31:11.

Ant žemės parblokšti studentai antrajame kėlinuke nesugebėjo pakilti ant kojų ir pademonstravę dar prastesnį puolimą, kuomet per dešimt minučių buvo pelnyti tik 8 taškai galėjo tik stebėti sulig kiekviena minute vis labiau tolstančius varžovus.

Dvikovos pusiaukelėje „Taupa“ jau mėgavosi triuškinama persvara (46:19), tad tapo aišku, jog antroje susitikimo dalyje komandoms liko tiesiog sutvarkyti formalumus.

Nors antrąją rungtynių dalį Gintaro Šerkšno treniruojami studentai laimėjo rezultatu 34:31, tačiau tai jau nieko nekeitė, o pagrindinio laiko pabaigoje nuaidėjusi finalinė sirena paskelbė daugiau nei įtikinamą „Taupos“ pergalę - 77:53.

Įdomu tai, jog „Taupa“ pagal iškovotų pergalių skaičių pavijo „VILNIUS TECH“ studentus ir turi prieš juos tarpusavio dvikovų pranašumą, o turnyro rikiuotėje yra žemiau tik dėl didesnio sužaistų rungtynių kiekio.

Tad dabar abiems ekipoms kiekvienos rungtynės bus aukso vertės, nes kiekvienas iškovotas taškas ar patirtas pralaimėjimas, gali komandas arba pakelti į stipriausiųjų ketvertą, arba atvirkščiai nublokšti į antrąją turnyro lentelės dalį.