Sudėtinga „Sporto namų“ pergalė, „Tegros“ atgimimas ir rekordais nusėta VU pergalė

Trečiadienį GEALAN-Sostinės A lygoje buvo sužaistos ketverios rungtynės sulig kuriomis baigėsi 12-ojo turo kovos. Vakaras pasižymėjo itin dideliu rezultatyvumu, pergalėmis triuškinamais skirtumais ir sezono rekordų gausa. Tad apie viską iš eilės.

Didžiausia intriga trečiadienį buvo ten, kur visi jos mažiausiai tikėjosi, o tiksliau „Sporto namų“ (9-3) ir „Vilniaus kolegijos“ (1-11) komandų akistatoje.

Savo aikštėje žaidę Rolando Skaisgirio auklėtiniai šįkart vertėsi be naujo kontrakto detales derinančių brolių Lavrinovičių, tad vilties žiburėlį pamatę studentai įgavo pasitikėjimo savo jėgomis ir davė varžovams gana rimtą kovą.

Tai, kad „Vilniaus kolegija“ nėra nusiteikusi pagarbiai nusilenkti ir atiduoti pergalę aikštės šeimininkai turėjo suprasti dar pirmajame kėlinuke, kurį „Sporto namai“ laimėjo vos 1 taško persvara (30:29).

Nors vėliau tempą padidinę bei optimaliu penketu žaidę „sportininkai“ sugebėjo atitrūkti į priekį, tačiau vos aikštės šeimininkams įgijus solidesnį pranašumą Stanislovo Radziulio auklėtiniai jį kaipmat ištirpdydavo iki pavojingos kelių taškų ribos, o panaši „amerikietiškų kalnelių“ drama tęsėsi iki pat pagrindinio laiko pabaigos.

Likus kiek mažiau nei trims minutėms po Karolio Bakanausko tolimo metimo komandas skyrė vos 4 taškais (91:95), tačiau per likusį susitikimo laiką taškus rinko tik „Sporto namų“ ekipa, kuri dvikovą pabaigė atkarpa 8:0 ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė netikėtai sunkią pergalę – 103:91.