SUMMER A auksas - "Adomidos" krepšininkams (foto)

SUMMER A auksas - "Adomidos" krepšininkams (foto) 5797

Penktadienio vakarą finišavo GEALAN-SKL organizuojamo SUMMER čempionato A grupės kovos. Kaip ir tikėtasi, aukso medalius iškovojo nuo pat pirmojo turo favorite laikyta "Adomidos" ekipa finale palaužusi "Getstyle" pasipriešinimą. Bronzos medaliais, po netikėtai atkaklios kovos, pasidabino "Riešės-Sanga.lt" komanda.

SUMMER A finalų nuotraukas rasite mūsų "Facebook" paskyroje!

Pirmajame varžybų etape abi finalo dalyvės pasidalino po pergalę, tad nieko nuostabaus, jog rungtynės dėl aukso tapo tikru desertu krepšinio mėgėjams.

Antrojo ketvirčio pradžioje "Adomida" pabėgo į priekį ir įgijo dviženklį pranašumą (36:24), tačiau netrukus Igno Lukošiaus bei Augusto Šuliausko pastangomis "Getstyle" krepšininkai ne tik ištirpdė turėtą deficitą, bet ir po kelių minučių jau buvo priekyje (41:40).

Ir tai - tikrai nebuvo paskutinis kartas, kuomet dvikovos svarstyklės atrodė tarsi jas kas būtų gerokai išbalansavęs.

Lemiamo ketvirčio pradžioje "Getstyle" ekipa turėjo kuklią dviejų taškų persvarą (69:67) ir ilgą laiką neleido varžovams rinkti taškų.

Vis tik, Donato Lesnik auklėtiniai penkis kartsu iš eilės patys nesugebėjo pataikyti paprastų metimų ir vietoj to, kad mėgautųsi dviženkle persvara leido varžovams pavojingai alsuoti jiems į nugaras.

Maža to, kurį laiką savojo žaidimo neradę "Adomidos" krepšininkai atsigavo ir sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir patys įgyti apčiuopiamą šešių taškų pranašumą (75:69).

Atitrūkę į priekį favoritai nebesidairė atgal, gana lengvai išsaugojo turėtą persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė auksinę pergalę rezultatu 90:81.

Nugalėtojų komandą į priekį vedė nuostabias rungtynes sužaidęs Mantas Šerkšnas, kuris pataikė net 9 tolimus metimus ir dvikovą baigė savo sąskaitoje turėdamas 35 taškus, jam neblogai talkino dvigubus dublius atlikę Gytis Brazauskas (18 tšk. ir 11 atk.kam.) ir Tomas Zdanavičius (15 tšk. ir 19 atk.kam.).

"Getstyle" gretose išsiskyrė Darius Kibildis, pelnęs 21 tašką ir dvigubą dublį atlikęs Ignas Lukošius (19 tšk. ir 14 atk.kam.).

Nors buvo laukta, kad "Riešės-Sanga.lt" kolektyvas mažajame finale švęs triuškinamą pergalę, tačiau "VKM 97" atstovai davė varžovams rimtą kovą ir bronzinėje dvikovoje sukūrė netikėtą intrigą.

Viso čempionato metu VKM ekipa nekreipė dėmesio į gynybą ir mėgavosi NBA kovas primenančiu puolamuoju krepšiniu.

Tiesa, tokia strategija didesnės naudos nedavė, nes jaunimas patyrė šešias nesėkmes iš eilės ir varžovams nusileisdavo vidutine 28,5 taško persvara.

Visgi, rungtynėse dėl trečios vietos "VKM 97" kolektyvas parodė visiškai kitą savo veidą ir buvo labai arti to, kad sukurtų vieną didžiausių vasaros čempionato staigmenų.

Iki pat trečiojo kėlinuko vidurio aikštėje vyko graži kova, kurioje pirmaujanti ekipa pasikeitė net 13 (!) kartų, o dar 7 rezultatas buvo lygus.

Visgi, kuomet jau atrodė, kad bręsta didžiulė sensacija "Riešės-Sanga.lt" kolektyvas suėmė save į rankas, įgijo saugią persvarą ir išsaugoję ją iki pagrindio laiko pabaigos šventė dramatišką pergalę rezultatu 95:86.

Nugalėtojų komandoje pasižymėjo Rokas Jukonis, pelnęs 24 taškus ir atkovojęs 11 atšokusių kamuolių, Gediminas Povilauskas (21 atk.kam.) ir Deimantas Pavlovskis į savo sąskaitas įsirašė po 20 taškų.

"VKM 97" komandą į priekį bedė Justas Šukelis, pelnęs 26 taškus, jam neblogai talkino dvigubą dublį atlikęs Jonas Zakas (24 tšk. ir 10 atk.kam.).


‹ atgal
SKL © 2017

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti