Summer‘C auksas atiteko nė karto nesuklupusiai „Miškini, grąžink pinigus“ ekipai

Antradienio vakarą finišavo GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) organizuojamo Summer‘22 čempionato C taurės turnyras, kuriame triumfavo nė karto šiose pirmenybėse nesuklupusi „Miškini, grąžink pinigus“ ekipa.

Dvikova dėl aukso stebino nuo pat pirmų susitikimo minučių. Susitikimą geriau pradėjo „Vilko Brolijos“ komanda, kuri sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes pirmavo rezultatu 9:2.

Tačiau tuomet „Miškini, grąžink pinigus“ ekipa sužaidė įspūdingą atkarpą, kurios metu pelnė net 15 (!) taškų be atsako ir pasiuntė varžovus į nokdauną (17:9), o kėlinuko pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (26:13).

Po trumpos pertraukėlės „Vilko Brolija“ atgaivino savo puolimą, gerokai labiau susikaupė gynyboje ir tai padėjo Igno Vilkelio gaujai dvikovos pusiaukelėje nežymiai priartėti (30:39).

Antroje susitikimo dalyje „Vilko Brolija“ jau ėmė žaisti sau įprastą greitą krepšinį, tad skirtumas tarp komandų ėmė nenumaldomai tirpti, o lemiamame kėlinuke nuolat svyravo ties 3-5 taškų riba.

Visgi, prie sienos spaudžiama „Miškini, grąžink pinigus“ ekipa puikiai susitvarkė su spaudimu, atlaikė visus varžovų bandymus persverti rezultatą ir išsaugojusi trapią persvarą iki pat pagrindinio laiko pabaigos šventė auksinę pergalę - 73:69.

Naudingiausiu Summer‘C finalo žaidėju tapo nugalėtojų komandos idėjinis vadas ir lyderis Petras Jasiūnas, kuris dvikovos metu pelnė 23 taškus (6/10 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą. Jam atitenka puikus turnyro rėmėjų OSHEE prizas!

Vilko Brolija
Miškini, grąžink pinigus
Džiugas Maslenikas 17 PTS 23 Petras Jasiūnas
Džiugas Maslenikas 6 REB 14 Titas Šepetys
Arvydas Serapinas 6 AST 4 Deivis Juršėnas

Dramos netrūko ir akistatoje dėl bronzos medalio, kurioje „Cabital“ tik po pratęsimo rezultatu 70:67 palaužė „Geležinio vilko-2“ ekipą.

Didžiąją rungtynių dalį „Cabital“ puikiai gynėsi, išnaudojo susikurtas progas puolome ir diktavo varžovams savo sąlygas.

Tačiau, lemiamame kėlinuke rungtynių lyderiai tiesiogine to žodžio prasme „užmigo ant laurų“, per dešimt minučių surinko vos 5 taškus ir leido varžovams ne tik atkurti intrigą, bet ir išlyginti rezultatą - 55:55.

Visgi, pratęsimo metu viskas apsivertė aukštyn kojom, kuomet „Cabital“ tarsi prisiminė kaip reikia rinkti taškus ir gana greitai atitrūko nuo varžovų (62:55).

Tiesa, ginklų nesudėję „Geležinio vilko“ dubleriai buvo dar kartą atkūrę intrigą (65:68), tačiau su ugnimi nebenorėję žaisti „Cabital“ vyrai sugebėjo išsaugoti trapią persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė bronzinę pergalę.

BC Cabital
Geležinis vilkas-2
Valdemar Lodziato 16 PTS 21 Šarūnas Belevičius
Valdemar Lodziato 15 REB 13 Kęstutis Bagdanavičius
Gražvydas Girniukaitis 5 AST 3 Ernestas Monginas

Ypatingai įdomūs finalai kompensavo intrigos trūkumą pusfinaliuose, kuriuose buvo pasiektos lengvos pergalės.

Pirmojoje akistatoje „Vilko Brolija“ net 43 taškų skirtumu rezultatu 103:60 sumindė „Cabital“ atstovus.

BC Cabital
Džiugas Maslenikas 26 PTS 18 Valdemar Lodziato
Arvydas Serapinas 8 REB 14 Valdemar Lodziato
Džiugas Maslenikas 6 AST 5 Justas Urmanavičius

Tuo tarpu antrosiose pusfinalio rungtynėse „Miškini, grąžink pinigus“ ekipa taip pat ganėtinai lengvai 85:71 įrodė savo pranašumą prieš „Geležinio vilko-2“ komandą.