SUMMER C mėsmalėje - nauji mėsos gabaliukai

SUMMER C mėsmalėje - nauji mėsos gabaliukai 5799

Trečiadienio vakarą įvyko dvejos GEALAN-SKL organizuojamo SUMMER čempionato dvikovos, po kurių situacija C grupėje įkaito iki maksimumo. Pirmojoje dvikovoje "Vilko Brolija" palaužė SK "Nemenčinės" ekipą bei įstūmė ją į labai nepatogią padėtį, o antrojoje akistatoje "Liejykla" susitvarkė su "SKM Reunion" ir pakilo į pirmą turnyro rikiuotės vietą.

Prieš prasidedant "BC Liejyklos" (2-1) ir "SKM Reunion" (2-2) komandų akistatai, pastaroji ekipa  buvo pirmoje turnyrinės lentelės vietoje todėl sąlyginai turėjo favoritės statusą.

Vis tik, itin kovingai nusiteikę "Liejyklos" krepšininkai trečiadienio vakarui turėjo visiškai kitokių planų ir dar pirmajame kėlinuke pasiuntė varžovus į nokdauną (29:14).

Tačiau net ir dviženklė persvara neprivertė "Liejyklos" sumažinti apsukų. Anaiptol, Tomo Malimenkovo vedama ekipa tęsė savo spurtą ir trečiojo ketvirčio pradžioje jau mėgavosi didžiausia rungtynėse 24 taškų persvara (58:34).

Tiesa, baltos vėliavos nekėlę SKM atstovai netrukus atsakė įspūdinga atkarpa 16:0 po kurios sumažino turėtą deficitą iki 7 taškų (55:62), tačiau tai buvo viskas, ką jaunimui pavyko padaryti trečiadienio vakarą.

Vos pajutę pirmuosius pavojaus ženklus "Liejyklos" atstovai susikaupė, pristabdė varžovų spurtą, o nuaidėjus finalinei sirenai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 86:78.

Pasibaigus dvikovai "SKM Reunion" komandos vadovas Erikas Petrikas davė trumpą komentarą, kuriame išskyrė prastą dvikovos pradžią: "Pradžioje truputį išsigandome varžovų, tad rungtynes pradėjome lėtai. Galiausiai, kai įsivažiavome, tai vienu metu pralaiminėjome tik 7 taškais. Vis dėlto laimėjo didesnę patirtį turinti komanda."

"Liejykla": Tomas Malimenkovas (3/12 trit., 44 naud.balai) 44, Manvydas Statauskas 19, Martynas Rakauskas (19 atk.kam., 10 kld.) 11.

"SKM Reunion": Aivaras Paukštė 27, Orestas Žalys (5 rez.perd.) ir Erikas Kulikovskis (0/7 trit.) po 11.

Nors "Nemenčinės" (2-2) ekipa į pagalbą pasikvietė vieną ryškiausių klubo žvaigždžių Roką Garlauską, tačiau jo pastangų buvo maža tam, kad būtų pasiekta pergalė prieš "Vilko Brolijos" (2-2) atstovus.

Pirmoje susitikimo dalyje kova vyko taškas į tašką, o rimtesnės persvaros nepavykdavo įgyti nė vienai komandai. Visgi, po didžiosios pertraukos "vilkai" šovė į priekį ir per dešimt minučių pelnę net 29 taškus trečiojo ketvirčio pabaigoje jau mėgavosi triuškinama 21 taško persvara (73:52).

Lemiamame kėlinuke "Vilko Brolijos" taškų mašina aprimo, tačiau sukauptos persvaros "vilkams" pilnai pakako tam, kad nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui būtų galima švęsti lengvą, tačiau nepaprastai svarbią pergalę rezultatu 84:66.

Nugalėtojų komandos vadovas Ignas Vilkelis džiaugėsi, jog komandai pavyko padaryti išvadas po prasto antrojo etapo starto: "Po kolkas labai bloga C grupės etapo pradžia mums yra tik į naudą... Pradėję dvejais pralaimėjimais nepasilikome sau galimybės klysti. Persiprogramavę savo mintis sužaidėme antras iš eilės labai geras rungtynes ir laimėjome prieš stiprius varžovus."

"Nors pergalė atrodo įtikinama, net 18 taškų persvara, bet pirmoji rungtynių pusė ištikrųjų buvo sunki ir įtempta. Šaunu, kad pavyko įspūdingai užpulti trečiajame kėlinyje ir tiesiog pabėgti nuo varžovų. Vėliau galėjome atsipalaiduoti."

"Gynėmės tikrai komandiškai, neblogai komunikavom, buvo vos viena kita klaidelė gynyboje, bet puolime tiesiog neįmanoma išskirti mūsų smogiamojo trejeto: Mindaugo, Luko ir Šarūno, kurie pakaitomis sėkmingomis atkarpomis žaidė nesustabdomai ir rinko taškus. Bendrai sakyčiau tai buvo geros, kovingos ir kokybiškos rungtynės abejoms komandoms."

"Vilko Brolija": Mindaugas Sutkus 31, Lukas Lemežis (5 per.kam.) 20, Šarūnas Putna 18.

"Nemenčinė": Rytis Žarkauskas 20, R.Garlauskas (13 atk.kam.) 19.

Pasibaigus trečiadienio dvikovoms ir taip įtempta situacija C grupėje tapo dar karštesnė. Šiuo metu net 5 iš 6 komandų turi po 2 pergalės ir visos jos, kartu su "Elektros idėjų" ekipa dar turi šansų pakliūti į finalo ketverto kovas.

Visgi, vertinant realias galimybes panašu, jog saugiausiai gali jaustis "Liejyklos" ir "Vilko Brolijos" krepšininkai, o mažiausiai šansų turi "Elektros idėjų" ekipa.

Tuo tarpu likusių trijų komandų likimas spręsis "Lėtų ir įsiutusių" ir "SKM Reunion" tarpusavio akistatoje, kuri veikiausiai atsakys į visus svarbiausius C grupės dėlionės klausimus.


‹ atgal
SKL © 2017

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti