Summer‘E ketvirtfinaliuose - aukštesnį reitingą turėjusių ekipų pergalės

Pirmadienio vakarą buvo sužaistos GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) organizuojamo Summer‘22 čempionato ketvirtfinalio dvikovos, kuriose pergales šventė aukštesnį reitingą turėjusios ekipos.

Pirmasis ketvirtfinalis buvo sužaistas Sigmos sporto centre, kur petys į petį stojo paskutinę vietą D grupėje likusi „Imperialstone.com-RK team“ ekipa ir ketvirtąją poziciją F grupėje užėmęs SK „Nemenčinės“ jaunimas.

Dvikovos pradžioje didžiulę intrigą žadėjusi akistata visiškai pateisino išankstines prognozes, nes susitikimo pradžioje abi komandos nenusileido viena kitai, o tiek po pirmojo (20:20), tiek po antrojo kėlinuko rezultatas buvo visiškai lygus (35:35).

Tačiau, po ilgosios pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojom. Svečiai iš Nemenčinės ėmė šaudyti tuščias šoviniais, tuo tarpu kamuolius atkovoję ir savas progas puolime išnaudoję RK komandos vyrai spurtavo, o likus žaisti dešimt minučių mėgavosi dviženkle persvara (59:48).

Lemiamame ketvirtyje atrodė, jog „Nemenčinės“ jaunimas jau praradęs pasitikėjimą savo jėgomis, tad Raimundo Kalesnyko vadovaujama „Imperialstone.com-RK team“ ekipa dar labiau padidino savo pranašumą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė triuškinamą pergalę - 85:64.

Imperialstone.com-RK team
SK Nemenčinė
Edmundas Darius Gūžė 22 PTS 18 Gustas Keturakis
Edmund Rodzevič 9 REB 15 Deividas Markauskas
Edmund Rodzevič 3 AST 7 Daniel Bojarun

Iškart po šios dvikovos Mykolo Romerio universiteto salėje dėl bilieto į finalo ketvertą kovojo pirmąsias dvi vietas F grupėje užėmusios „BuzzerBeaterio“ ir „Lentvario“ komandos, kurios pirmajame varžybų etape patyrė po vieną nesėkmę.

Nors lentvariečiai surinko kone stipriausią savo sudėtį ir turėjo milžinišką pranašumą priekinėje linijoje, tačiau tai nepadėjo jiems pasiekti norimo rezultato.

Dvikovą geriau pradėjo „Lentvario“ ekipa, tačiau „BuzzerBeaterio“ jaunimas gana greitai perėmė iniciatyvą ir pabėgo į priekį.

Tiesa, antrajame kėlinuke lentvariškiai prigavo užmigusius varžovus ir po įpsūdingo spurto rezultatu 10:0 buvo susigrąžinę trapią persvarą (29:28).

Tačiau šaltas dušas atvėrė „BuzzerBeaterio“ jaunimui akis, kuris į tai atsakė atkarpa 11:4 ir įgijo apčiuopiamą pranašumą (39:33).

Kurį laiką „Lentvario“ ekipa dar alsavo varžovams į nugaras, tačiau lemiamame kėlinuke „BuzzerBeaterio“ ekipa sužaidė dar vieną puikią atkarpą, po kurios įgijo dviženklę persvarą ir išsaugoję ją iki pat pagrindinio laiko pabaigos šventė įtikinamą pergalę rezultatu 90:71.