Svarbiausi faktai apie šią savaitę startuojantį 26-ąjį GEALAN-SKL sezoną

Pirmadienio vakarą O‘Learys sporto bare vyko 26-ojo GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) sezono pristatymas, kuriame buvo pristatyta artėjančio čempionato sistema, pagrindinės taisyklės, o taip pat ištraukti C, D, E lygų ir SKL taurės burtai.

Vakaro pradžioje SKL direktorius Vaidas Indriliūnas padėkojo pagrindiniam lygos rėmėjui UAB „GEALAN Baltic“, kuris jau penktus metus itin stipriai prisideda prie mėgėjų krepšinio vystymo Vilniuje.

Taip pat, buvo paminėti lygos partneriai, kurie šiemet paslaugomis, nuolaidomis ar dovanomis prisidės prie SKL veiklos: „Norfa“ kiekvienai komandai dovanojanti po žaidybinį kamuolį, aprangoms, kedams ir kitiems sportiniams aksesuarams geriausias kainas pasiūlys „Hustepoint“, prizus mėnesio geriausiems įsteiks ir nuolaidas telefonų aksesuarams suteiks „Fixo“ vyrai, erdvę renginiams duos ir sporto varžybas žiūrėti kvies „O‘Learys“ sporto baras, išskirtinius medalius gamins „Sportcup“ kolektyvas, o  teisines paslaugas SKL teiks „MB Legal“ kontora.

Pristatęs rėmėjus V.Indriliūnas priminė, kad vadovaujantis LR SAM reikalavimais SKL čempionate gali dalyvauti TIK galimybių pasą turintys krepšininkai.

Nors lyga nedraus lankytis žiūrovams, tačiau už juos atsakingos bus pačios komandos, kurios turėtų pasirūpinti, jog rungtynių metu jie BŪTINAI dėvėtų apsauginę kaukę, o į salę patektų tik turėdami galimybių pasą.

Jeigu komandoje būtų nustatytas COVID-19 atvejis apie tai lyga turi būti būtinai informuota.

Informavęs dalyvius apie pagrindines taisykles SKL direktorius pasidžiaugė, kad nepaisant pusantrų metų be krepšinio ir vis dar siautėjančios COVID-19 pandemijos pavyko išlaikyti gana gausų komandų būrį, tad likusi vakaro dalis buvo skirta būtent joms.

Iš pradžių buvo pristatytos visų lygos varžybų vykdymo sistemos, o vėliau ištraukti burtai paskirstę čempionato dalyvius į grupes.

„Mes visuomet stengėmės būti novatoriais, todėl kiekviename sezone pasiūlome iki šiol nematytą naujovę.

Šįkart pabandėme naują burtų traukimo tvarką, kuri sutaupo daug laiko, neleidžia abejoti sąžiningumu, tačiau tuo pačiu yra ne ką mažiau intriguojanti“, - kompiuteriui sugeneravus naujas grupes kalbėjo lygos direktorius V.Indriliūnas.

Oficialiosios dalies pabaigoje lygos vadovas palinkėjo visiems sėkmingo sezono, sveikatos ir sezono pabaigoje sėkmingai pasiektų tikslų!