Trečiadienio vakarą netikėtas „Vilniaus kolegijos“ akibrokštas

Trečiadienio vakarą buvo sužaista dar viena GEALAN-Sostinės A lygos dvikova, kurioje užfiksuotas gana netikėtas rezultatas.

Savo aikštėje žaidusi „Vilniaus kolegijos“ (1-0) ekipa sugebėjo atlaikyti vienų iš čempionato favoritų „Ferimstos“ (0-1) krepšininkų šturmą ir šventė pergalę rezultatu 110:106.

Įdomu tai, kad „Vilniaus kolegija“ varžovus įveikė pirmą kartą klubo istorijoje, o tam šios ugdymo įstaigos studentams prireikės net dešimties bandymų.

Jau dvikovos pradžioje aikštės šeimininkai parodė, jog neketina kelti baltos vėliavos ir pademonstravę puikų puolimą greit pasiuntė varžovus į nokdauną (8:2).

Tiesa, svečiai greit pakilo ant kojų ir didžiąją susitikimo dalį žengė koja kojon su Gedimino Bražionio auklėtiniais.

Po didžiosios pertraukos Tomo Grybausko ir Lauryno Kirlio vedamiems „stogdengiams“ buvo pavykę perimti iniciatyvą (71:65), tačiau studentų snaiperiai neleido favoritams įgyti solidesnio pranašumo.

Lemiamo kėlinuko viduryje „Ferimstai“ dar kartą buvo pavykę įgyti nežymią persvarą, tačiau labiau pergalės trečiadienio vakarą troškę „Vilniaus kolegijos“ studentai lyg iš natų sužaidė rungtynių pabaigą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė pelnytą pergalę.