Trečiąjame SKL 3x3 turnyre „GEALAN“ taurėms laimėti - orų išdaigos ir apgintas čempionų titulas

Šeštadienį prie vyko trečiasis Sostinės krepšinio lygos (SKL) organizuotas 3x3 turnyras „GEALAN“ taurėms laimėti, skirtas Vilniaus miesto 700-ąjam jubiliejui paminėti, kuriame dalyvavo 24 ekipos kovojusios trijose pajėgumo grupėse.

Pirmiausia prie Baltojo tilto esančiame krepšinio aikštyne į kovą stojo 17 Mėgėjų grupės komandų, kurios pagal supaprastintas FIBA taisykles, nestanbdant laiko, kovojo dėl dviejų taurių Didžiosios ir Mažosios.

Tiesa, sužaidus vos kiek daugiau nei valandą užklupo lietus, kuris sudrėkino visas krepšinio aikšteles, tad norint išvengti traumų rizikos, turnyro dalyviai nutarė, jog geriausia būtų keltis į rezervinę G7 sportas krepšinio salę, tad likusios kovos buvo sužaistos būtent ten.

Pirmajame varžybų etape Mėgėjų grupės dalyvės buvo paskirstytos į penkias grupes po tris ar keturias komandas.

Dvi pajėgiausios kiekvienos grupės ekipos pateko į pagrindines atkrintamąsias, likusios kovojo Mažosios taurės turnyre.

Aukso medalius Mažojoje taurėje iškovojo „Sakė, kad jai“ komanda finale rezultatu 20:9 įveikusi „Lokys Events“ atstovus, bronzos medalius iškovojo „Standartų laužytojai“ akistatoje dėl bronzos rezultatu 13:10 palaužusi „Be palevos“ atstovus.

Pagrindinėse Mėgėjų grupės atkrintamosiosiose buvo užfiksuota nemažai staigmenų, o didžiausią sukūrė „Dovelo“ ekipa sugebėjusiu ketvirtfinalyje eliminuoti „DEGALAI 74“ ekipą ir patekti tarp keturių stipriausių turnyro komandų.

Šiek tiek nustebino prieš du metus vykusio turnyro abiejų grupių nugalėtoja „A-Komanda“, kuri ketvirtfinalyje 16:21 pralaimėjo „Fizikos“ komandai ir jau šiame etape buvo priversta pasitraukti iš turnyro.

Čempionų titulą antrus metus iš eilės iškovojo ir vėl pralaimėjimo skonio nepatyrę svečiai iš Kauno „Candyshop“ ekipa, kuri finale daugiau nei užtikrintai 21:10 įrodė savo pranašumą prieš „Minesotos programos“ krepšininkus.


Trečiąją vietą iškovovo „Fizikos“ ekipa rezultatu 21:7 palaužusi daugelį maloniai nustebinusius „Dovelo“ atstovus.

Iškart po Mėgėjų grupės apdovanojimų į aikštę žengė ELITE grupės ekipos, kurios varžėsi pagal pilnas FIBA taisykles.

Dėl šios grupės taurės kovojo 7 komandos suskirstytos į dvi grupes po tris ir keturias ekipas.

Po pirmojo etapo kovą dėl medalių baigė „Minesotos programa“, „DEGALAI 74“ ir „Taurus“ ekipos.

Likusios keturios komandos pateko į turnyro pusfinalį. Jame „Conkreta“ gana užtikrintai 21:16 susitvarkė su „A-Komanda“, o „Candyshop“ po nepaprastai gražios ir atkaklios kovos 21:20 palaužė turnyro favorite laikytą „Taupos“ ekipą.

Turnyro finale, kuriame susikovė „Conkreta“ ir „Candyshop“ ekipos, žiūrovai gavo tikrą desertą.

Didžiąją dvikovos dalį abi ekipos žengė koja kojon, vis tik, pagrindinio laiko pabaigoje „Conkreta“ tiksliau sužaidė puolime, pirmoji surinko 21 tašką ir įveikusi varžovus 21:19 iškovojo ELITE grupės čempionės titulą!

Trečiąją vietą iškovojo ir bronza pasidabino „Taupos“ ekipa identišku finalui rezultatu 21:19 palaužusi „A-Komandos“ atstovus.

Dėkojame visiems dalyviams už pasitikėjimą, o taip pat Vilniaus miesto savivaldybei, kuri dalinai finansavo turnyrą ir padėjo vilniečiams surengti tikrą krepšinio šventę!

Didelį AČIŪ tariame pagrindinei Sostinės krepšinio lygos ir šio turnyro rėmėjai UAB „GEALAN Baltic“ už ilagametį bendradarbiavimą bei puikius prizus.

Taip pat, esame labai dėkingi telefonų ir kompiuterių remonto meistrams UAB „Fixas“, UAB „Mega Baltic“ už daugelio sportininkų pamėgtus izotoninius gėrimus OSHEE ir UAB „Sportpoint“ už paskolintą palapinę, kuri labai pravertė užklupus lietui!