Trečiąkart paeiliui laimėję „Gerbiamieji“ kartoja jonaviečių pasaką LKL pirmenybėse

Pirmadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės, kuriose žaidė net trys čia debiutuojančios komandos.

Tik šiemet suformuota „Gerbiamųjų“ komanda kol kas kartoja Jonavos komandos pasaką kuriamą LKL pirmenybėse ir rėmina nuotrauką su komandos pavadinimu pirmoje vietoje.

Tuo tarpu po šešių metų pertraukos naujas aprangas gavusi „Ferimstos“ komanda blaškėsi tik dvikovos pradžioje, kuomet protokole teko keisti kone pusę žaidėjų numerių, tačiau aikštelėje žaidė užtikrintai ir pasiekė įtikinamą pergalę.

Broliai Lavrinovičiai atliko po dvigubą dublį ir kartu sudėjus pelnė 37 taškus, tačiau jų vedama „Lidl Lietuva“ (2-3) komanda pačioje pagrindinio laiko pabaigoje patyrė aomaudžią nesėkmę savo aikštėje pripažindami iki tol nepralaimėjusios „Gerbiamųjų“ komandos pranašumą 82:83.

Nors svečiai didžiąją dvikovos dalį buvo priekyje, tačiau pačioje pagrindinio laiko pabaigoje „Lidl Lietuva“ ekipai pavyko perimti iniciatyvą, o likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes aikštės šeimininkai turėjo apčiuopiamą 6 taškų pranašumą (80:74).

Vis tik tuomet įsibėgėję „Gerbiamieji“ pelnė net devynis taškus be atsako ir likus žaisti 51 sek. vėl atsidūrė priekyje (83:80).

Per likusį dvikovos laiką Dustan Mureira Santo Tomas dviem baudų metimais sušvelnino rezultatą (82:83), o po netaiklaus Tautvydo Paliukėno metimo aikštės šeimininkai dar turėjo progą išplėšti pergalę, tačiau lemiamas D.M. Santo Tomas tritaškis skriejo pro šalį, o netrukus nuaidėjusi finalinė sirena paskelbė dramatišką „Gerbiamųjų“ pergalę - 83:82.