Trys dalykai, kuriuos verta žinoti 24-ojo SKL čempionato dalyvėms

Sulig rudens pradžia prasidėjo registracija į 24-ąjį GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) čempionatą, kuriame nusimato šiek tiek pokyčių lyginant su praėjusiu sezonu, tad kad būtų visiems aiškiname kas ir kodėl.

  1. Mokestis už technines pražangas – 15€. Šiame sezone padidinome mokestį už technines pražangas, nes pastaruoju metu matėme tendenciją, jog prieš tai buvo 10€ mokestis nedrausmina žaidėjų.

Pagrindinis mūsų tikslas – garbingas žaidimas ir teigiamos emocijos. Nepagrįstai ir perdėtai karštai su teisėjais besiginčijantys asmenys tikrai nepuošia rungtynių, komandos ir pačios lygos. Siekiame, kad tokių atvejų būtų kuo mažiau. Didindami mokestį už technines pražangas norime paskatinti krepšininkus ir trenerius gerai apgalvoti savo mintis ir jų reiškimo būdus.

  1. Dėl finansinių įsipareigojimų nevykdymo nuo rugsėjo 01 d. suspendavome trijų komandų licencijas – SK „Ferimstos“, „Legiono“ ir KK „Riešės“ licencijas. Taip pat, informacija apie šių ekipų skolas perduota mūsų skolų administravimo partnerei bendrovei „Intrum Lietuva“.

Šios komandos galės dalyvauti SKL (ar kitų Vilniaus m. mėgėjų lygų) organizuojamame čempionate TIK tuomet, kai visiškai likviduos savo turimus įsipareigojimus.

  1. Šiek tiek linksmesnė naujiena, tačiau kalbėsime apie išimtis, o jos kartais sukelia dviprasmiškų minčių.

Pagal SKL Nuostatus C lygos komanda gali turėti 1 krepšininką žaidžiantį B lygoje, tačiau „Kiemento“ ir „Teltonikos“ komandos jų turės daugiau, nes dalis šių ekipų krepšininkų gins B lygos debiutantės „Mad Lamb“ garbę.

Pagrindinis visų ribojimų tikslas – neiškraipyti silpnesnio segmento lygio, tačiau šiuo atveju B lygos žaidėjų statusą turės krepšininkai, kurie ne vieną sezoną žaidė už „Kiemento“ ir „Teltonikos“ komandas C lygos pirmenybėse.

Apie kitas jūsų laukiančias naujoves – pakalbėsime šiek tiek vėliau, prieš pat sezono pradžią. O dabar mėgaukitės rudeniu ir registruokitės į naująjį GEALAN-SKL sezoną!