„Ultimate Logistics“ nestabdo - sezono starte patiesta „Taupa“

Pirmadienio vakarą kovas GEALAN-Sostinės A lygoje pradėjo „Ultimate Logistics-Oaks“ (1-0) ekipa, kuri antrus metus iš eilės pirmosiose sezono rungtynėse „ant menčių“ paguldo favoritais laikomus varžovus.

Šįkart skaudų antausį gavo Šarūno Cipario treniruojama „Taupos“ (1-1) ekipa, kuri dvikovos pabaigoje išplėšė pratęsimą, tačiau papildomų penkių minučių metu buvo priversta pripažinti varžovų pranašumą.

Savo aikštėje žaidę „Ultimate Logistics-Oaks“ vyrai nuo pat pirmųjų dvikovos minučių išsiveržė į priekį ir puikiai sužaidę pirmąją dvikovos dalį jos pusiaukelėje turėjo dviženklę persvarą (50:39).

Nors po didžiosios pertraukos Š.Cipario auklėtiniai akivaizdžiai pagerino gynybą ir trečiojo ketvirčio pabaigoje atkūrė intrigą (59:62), tačiau vėliau svečiai vėl įsivėlė į varžovams parankų žaidimą taip dar kartą atiduodami rungtynių kontrolę į „vežėjų“ rankas.

Lemiamo kėlinuke pabaigoje „Taupos“ ekipa suėmė save į rankas ir laimėjusi įspūdingą atkarpą 6:0 išplėšė pratęsimą (80:80), tačiau jame aikštės šeimininkų treneris Mantas Finažonkovas geriau „užkūrė“ savo komandą, kuri papildomų penkių minučių metu visą laiką kontroliavo situaciją ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė labai saldžią pergalę - 91:89.

Įdomu tai, kad pernai atidarymo rungtynėse Mantas Finažonkovas įveikė „VILNIUS TECH“ ekipą, o šiemet Rudens taurėje finišavo iškovodamas įspūdingą pergalę rezultatu 137:69 prieš „Vilniaus kolegijos“ studentus.

Ultimate Logistics-Oaks
Taupa
Gediminas Žalalis 23 PTS 20 Augustinas Krūminis
Donatas Radžiūnas 18 REB 11 Karolis Ražukas
Žygimantas Žiukas 9 AST 7 Eigirdas Keblikas
KOMENTARAI
Mantas Finažonkovas, „Ultimate Logistics-Oaks“

Norėčiau pasveikinti savo komandą su pergale, parodėme charakterį, kovėmės iki galo ir iškovojom pirmą pergalę šiame sezone.

Neramina tai, kad momentais žaidžiam solidžiai, bet kartais būnam tiesiog „be galvų“ kaip rungtynių pabaigoje, kai prisižaidėm ir turėjom pratęsimą. Ačiū varžovams už kovą.

Šarūnas Ciparis, „Taupa“

Iš tikrųjų „Ultimate Logistics“ labiau norėjo laimėti ir tas jautėsi jau nuo pat pirmos dvikovos minutės. Net jei būtume laimėję, o šansą tikrai turėjome, tai pagal eigą ir norą mūsų tai būtų neteisinga.

Turime mobilizuotis, pasidaryti išvadas ir gal šis pralaimėjimas komandą atbudins. Šiandien labai nepataikėme, o krepšinis toks žaidimas, kad laimi tas, kuri surenka daugiau taškų.

Išmetėm gal 50 tritaškių, didžiule persvara laimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių, tačiau prastas puolimas galiausiai pakišo mums koją. Sveikinimai varžovams, kurie sužaidė puikias rungtynes ir tikrai nusipelnė pergalės!