Vasario mėnesio geriausieji

Trumpiausias metų mėnuo prabėgio akimirksniu, tad pats metas sudėti visus taškus ant „i“ ir už geriausius pasirodymus įteikti krepšininkams asmeninius apdovanojimus.

Kaip visuomet GEALAN-Sostinės krepšinio lyga nuodugniai išanalizavo visas praėjusį mėnesį vykusias rungtynes ir išrinko geriausius  A, B, C, D1 ir D2 lygų žaidėjus!

Vienam iš geriausiųjų atiteks „Sportpoint“ įsteigtas prizas - 50€ čekis, o kitam laureatui tikrai ne ką prastesnis prizas - bilietas į mūsų šio sezono partnerio Vilniaus „Ryto“ klubo rungtynes!

Mažiau kalbų, daugiau - darbų, tad ir nieko nedelsdami skelbiame VASARIO mėnesio geriausių simbolinius penketus!

A lyga

Mėnesio žaidėjas

Augustinas Mikštas, „Vilniaus kolegija“.

Pirmą kartą šiame sezone MVP titulas atitenka kažkas kitam, o ne „Sporto namų“ lyderiui Darjušui Lavrinovičiui. Maža to, šį mėnesį brolis net nepateko į naudingiausiųjų penketuką.

O jo vietą visai sėkmingai užėmė jaunasis „Vilniaus kolegijos“ atstovas Augustinas Mikštas, kuris vasarį vidutiniškai pelnė po 31,5 taško, atkovojo po 18 (!) atšokusių kamuolių, atliko po 2,3 rezultatyvius perdavimus ir rinko po 41,5 naudingumo balo. O tai - daugiau nei įspūdinga!

Puikus žaidimas negali likti neįvertintas, tad A.Mikštui įteikiamas papildomas prizas, t.y. net 50€ čekis apsipirkti mūsų partnerių „Sportpoint“ paduotuvėje.

Simbolinis penketukasB lyga

Mėnesio žaidėjas

Gediminas Alisas, „Dailės akademija“

Metų pradžioje 16-ąjį gimtadienį sutikęs „Dailės akademijos“ puolėjas jau spėjo palikti ryškią žymią SKL pirmenybėse.

Pernai tapęs neįmenama mįsle D2 lygoje, šiemet Gediminas Alisas yra tikra taškų mašina kur kas aukštesnėje B lygoje, o tarsi to būtų negana - dar tapo vasario mėnesio MVP.

Praėjusį mėnesį G.Alisas vidutiniškai pelnė po 27,4 taško, atkovoti po 9,2 atšokusio kamuolio, atliko po 2,6 rezultatyvaus perdavimo ir rinko po 35,6 naudingumo balo. Nors ir sunku patikėti, bet tai - tikra tiesa.

Simbolinis penketukas

C lyga

Mėnesio žaidėjas

Ignas Cibulskas, „A komanda“

Nors komandinėje įskaitoje „A komanda“ nėra tarp lyderių, tačiau jos aukštaūgis Ignas Cibulskas vasarį išdarinėjo tikrus stebuklus.

Trumpiausiąjį 2020-ųjų mėnesį I.Cibulskas sužaidė trejas rungtynes, per kurias pelnė po 24,3 taško, atkovojo 12 atšokusių kamuolių, atliko po 4 rezultatyvius perdavimus ir rinko po 36 naudingumo balus.

Simbolinis penketukas

D1 lyga

Mėnesio žaidėjas

Povilas Kaminskas, „Oaks-3-Tirola“

Tvirčiausias „ąžuolas“ iš visų „Oaks“ klubui priklausančių komandų vasario mėnesį demonstravo sau būdingą žaidimą. Už visus varžovus būdamas kone visa galva pranašesnis Povilas Kaminskas rinko puikią statistiką ir vedė savo ekipą į pergales.

Jam būnant „Oaks-3-Tirolos“ sudėtyje „mėlynai-balti“ laimėjo visas dvikovas ir reguliarųjį sezoną baigė būdami ketvirtoje A grupės vietoje.

O ir pati P.Kaminsko individuali statistika atrodo tikrai įspūdingai. Aukštaūgis vasarį vidutiniškai pelnė po 14,8 taško, atkovojo po 14 atšokusių kamuolių, atliko po 3,3 rezultatyvaus perdavimo ir rinko po 34,3 naudingumo balo.

Jei panašią statistiką P.Kaminskas demonstruos ir atkrintamosiose „ąžuolų“ varžovams reikės tikrai sunkiai padirbėti norint sustabdyti vieną naudingiausių D1 lygos žaidėjų.

Simbolinis penketukas

D2 lyga

Mėnesio žaidėjas
 
Vilius Balčikonis, „1ClickFactory“
 
Vieną geriausių karjeros atkarpų sužaidęs Vilius Balčikonis gali mėgautis mėnesiu šlovės, o tą daryti tikrai yra dėl ko.
 
Praėjusį mėnesį „1ClickFactory“ komandos lyderis GEALAN-Sostinės D2 lygoje sužaidė trejas rungtynes, per kurias pelnė po 25 taškus, atkovojo po 15 atšokusių kamuolių, atliko po 4 rezultatyvius perdavimus ir rinko po 35,3 naudingumo balo.
 
Sakykite, ką norite, tačiau toks pasirodymas tikrai vertas mėnesio MVP titulo!

Naudingas žaidimas atnešė V.Balčikoniui ne tik asmeninį įvertinimą, bet ir puikią dovaną! Krepšininkui atitenka Vilniaus „Ryto“ klubo įsteigtas prizas - kvietimas į bet kurias LKL rungtynes.

Prizą galima atsiimti pačioje „Ryto“ būstinėje, kurioje klubo administracija ne tik įteiks kvietimą, bet ir supažindins su klubo viduje dirbančiais žmonėmis!

Simbolinis penketukas