Vasaros čempionato finiše - "Vilko Brolijos" pergalės šokis (foto, papildyta)

Vasaros čempionato finiše - "Vilko Brolijos" pergalės šokis (foto, papildyta) 5807

Ketvirtadienio vakarą baigėsi ne tik kalendorinė vasara, bet ir pirmą kartą GEALAN-SKL istorijoje organizuotas SUMMER čempionatas, o paskutinės kovas baigė C grupės komandos. Aukso medalius iškovojo pirmenybių finiše puikią formą demonstravusi "Vilko Brolija" finale įveikusi "Nemenčinės" krepšininkus, tuo tarpu bronzos medaliais pasidabino "Liejyklos" krepšininkai dvikovoje dėl trečiosios vietos įveikę "Lėtų ir įsiutusių" atstovus.

Finalo rungtynių nuotraukas rasite mūsų "Facebook" paskyroje!

Kaip ir dera finalo dvikova susiklostė gana įdomiai. Dvikovos pradžioje abi komandos žengė koja kojan, o rezultatas svyravo tai į vieną, tai į kitą pusę.

Antrojo ketvirčio pradžioje SK "Nemenčinės" (4) atstovai sužaidė puikią atkarpą ir pabėgo į priekį (29:20). Tačiau netrukus "Vilko Brolija" (3) atsakė ne ką prastesniu spurtu po kurio ne tik išlygino rezultatą, bet ir dvikovos pusiaukelėje pati išsiveržė į priekį (38:33).

Įgavę pasitikėjimo savo jėgomis "vilkiukai" iššiepė iltis, antroje susitikimo dalyje pademonstravo gerokai brandesnį žaidimą ir svečiams iš Nemenčinės nė akimirkai neleido pagalvoti apie pergalę.

Lemiamo kėlinuko viduryje komandas skyrė vos 10 taškų (70:60), tačiau per likusį dvikovos laiką "vilkiukai" žaidė daugiau nei užtikrintai (11:2) ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė triuškinamą pergalę rezultatu 81:62.

Nugalėtojų komandos vadovas Ignas Vilkelis su "BC Bokalaurų" ekipa tapo D lygos čempionu, o vėliau "vilkiukai" iškovojo Spring D turnyro sidabrą, tad SUMMER C pirmenybių čempionato auksas "Vilko Brolijai" tapo tarsi uoga ant skanaus 2016-2017 m. sezono torto.

"Vilko Brolija": Šarūnas Putna 21, Mindaugas Sutkus (5 per.kam.) 19, Aurimas Dalius Butkus (16 atk.kam., 7 blk., 27 naud.balai) 11.

"Nemenčinė": Rytis Žarkauskas 23, Titas Klevinskas ir Julius Plytnykas po 11.

Trečiąją vietą SUMMER C čempionate iškovojo "Liejyklos" (1) ekipa bronzinėje dvikovoje rezultatu 104:89 palaužusi "Lėtų ir įsiutusių" (2) atstovus.

Nors skirtumas tarp komandų neatrodo labai didelis, tačiau atotrūkis tarp šių dviejų kolektyvų buvo ganėtinai didelis.

Be kelių svarbių žaidėjų atvykę "Lėti ir įsiutę" nekėlė baltos vėliavos ir nuolat mynė varžovams ant kulnų, tačiau Tomo Malimenkovo vedami "Liejyklos" krepšininkai tvirtai laikė susitikimo vairą savo rankose ir žaisdami "katės ir pelės" žaidimą nė akimirkai neabejojo savo sėkme.

Apie gana ramią rungtynių atmosferą daug ką pasako faktas, jog naudingiausiu dvikovos žaidėju tapęs T.Malimenkovas pelnė lygiai pusę (52) savo komandos taškų, o tą padarė išmesdamas 17 dvitaškių (76,4% taiklumu) ir net 18 tritaškių (38,8% taiklumu) metimų.

Nugalėtojų komandos vadovas Romanas Bairašauskas turėjo kuo pasidžiaugti: "Apskritai turnyru esame  patenkinti, nes pagrindinis tikslas pasportuoti ir gerai praleisti laiką - įvykdytas. O dar papildomai kažką iškovoti irgi pavyko."

"Nors akivaizdu, jog ambicijos buvo didesnės, tačiau koją pakišo niekaip nesusirenkantys mūsų žaidėjai, o jiems trukdė tai darbai, tai traumos, tai kelionės. Manyčiau būtume pasiekę daugiau, jeigu rinktumėmės visi."

"Dėl SUMMER C finalo ketverto, tai vėlgi su ta sudėtimi, kurią turėjome parodėme neblogą rezultatą. Pusfinalis buvo tikrai sunkus, o dvikovoje dėl trečiosios vietos varžovai mums leido atsipalaiduoti. Taigi, džiaugiamės iškovota 3 vieta. Taip pat, sveikinam kitus medalininkus ir iki kitos vasaros!"

"Liejykla": Tomas Malimenkovas 52, Martynas Rakauskas (13 atk.kam., 6 rez.perd., 36 naud.balai) 27, Andrius Kolesnikovas 12.

"Lėti ir įsiutę": Nikita Arkušin 27, Rapolas Raižys (9 rez.perd.) 26.

Antradienio vakarą vykusiuose pusfinaliuose didesnė intrigos nebuvo: iš pradžių "Nemenčinė" kiek netikėtai 82:62 palaužė "Liejyklos" atstovus, o vėliau būsimi čempionai "Vilko Brolijos" krepšininkai rezultatu 86:66 įrodė savo pranašumą prieš "Lėtų ir įsiutusių" komandą.


‹ atgal
SKL © 2017

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti