Vasaros čempionato startui - žalia šviesa

Vasaros čempionato startui - žalia šviesa 6395

Jau kitą pirmadienį, liepos 02 d., startuos antrasis GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) organizuojamas Summer čempionatas, kuriame šiemet dalyvaus net 17 ekipų.

Kaip ir pernai turnyro dalyvės bus suskirstytos į du pajėgumo divizionus I ir II, o atkrintamosiose kovos dėl trijų taurių. Visos čempionato dvikovos vyks Ekinstos sporto komplekse, esančiame adresu Vytenio g. 46B.

Sistema

Summer A

Stipriausios tunryo komandos kovosiančios dėl Summer A taurės kovos vienoje grupėje, kur žais dviejų ratų sistema. Atkrintamųjų varžybų šiame lygyje čia nebus, tad kaip ir futbole viskas baigsis sulig reguliariuoju sezonu.

Tad jau nuo pirmųjų turnyro akimirkų elitinės komandos negalės taupytis ar atvykti būdamos ne pilnos sudėties, nes netgi vienas netikėtas pralaimėjimas vėliau gali stipriai pakišti koją.

Šios grupės kovos vyks pirmadieniais. Viso A grupės komandos sužais 6 rungtynes, o nugalėtojais paaiškės rugpjūčio 13 d.

Summer B ir C

Likusios vasaros čempionato dalyvės pirmajame etape kovos dviejose grupėse C1 ir C2, kur viena su kita sužais po vieną kartą.

Vėliau po dvi stipriausias kiekvienos grupės komandas pateks tiesiai į Summer B finalo ketvertą, o 3-6 vietas užėmusios ekipos kovos dėl Summer C taurės. Labiausiai nepasiseks C1 grupėje 7 vietą užimsiančiai komandai, kuri sužaidusi 6 rungtynes baigs kovą dėl trofėjaus.

Tuo tarpu stipriausios Summer C ekipos sužais 1/4 finalo etapą (vienerios rungtynės), o keturios jį įveikusios komandos vasaros pabaigoje varžysis dėl nugalėtojų taurės ir trijų medalių komplektų.

Tad Summer B dalyvės sužais 7-8 rungtynes, o Summer C čempionate dalyvausiančios ekipos bent po 6-7, o į finalo ketvertą pakliūsiančios komandos net po 8-9 rungtynes. Numatoma, kad B/C čempionatai finišuos iki rugpjūčio 23 d.

Grupės ir tvarkaraštis

Tunyro grupes rasite paspaudę čia, tuo tarpu tvarkarštį kiekviena komanda ras "Tvarkaraščio" skiltyje SKL puslapyje arba savo profilio dešinėje pusėje.

Prizai

Pagrindinis čempionato rėmėjas Synkarb (www.synkarb.lt) stipriausios turnyro ekipoms įteiks unikalius prizus, o turnyro organizatorės Sostinės krepšinio lyga, kiekvieno čempionato A, B ar C nugalėtojoms duos 10% nuolaidą dalyvavimui pagrindiniuose SKL turnyruose.


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti