VGTU šventė antrą pagal dydį pergalę prieš MRU atstovus

Ketvirtadienio vakarą įvyko vienerios GEALAN-Sostinės A lygos rungtynės, kuriose santykius aiškinosi MRU (6-9) ir VGTU (13-2) komandos.

Savo aikštėje žaidę Vytauto Poteliūno auklėtiniai surinko gana konkurencingą sudėtį, tačiau jau nuo pirmų susitikimo minučių tapo aišku, kad MRU atstovai liks nieko nepešę.

Galingą puolimą pademonstravę VGTU studentai gana greitai nutolo nuo varžovų ir sužaidus 10 minučių jau mėgavosi triuškinama šešiolikos taškų persvara (25:9).

Nors aikštės šeimininkai turėjo negalę laiko tam, kad pakeistų situaciją, tačiau ketvirtadienio vakaras priklausė ne jiems. Net įgijusi solidų pranašumą VGTU ekipa nemažino apsukų, išlaikė aukštą žaidimo kokybę ir gana lengvai išsaugojusi įgytą persvarą dvikovos pabaigoje šventė užtikrintą pergalę – 79:50.

Tai buvo jau trečioji iš eilės VGTU pergalė tarpusavio akistatose ir 15 per visą dvikovų SKL čempionatuose istoriją.

Beje, tai buvo antra pagal dydį Gintaro Šerkšno auklėtinių pergalė prieš MRU studentus. Didžiausią pergalę VGTU ekipa šventė 2016 metų gruodžio mėnesį, kuomet Vytauto Poteliūno auklėtiniai buvo sutriuškinti net 50 taškų skirtumu – 121:71.

Paulius Joneliūnas 21 PTS 24 Mantas Vavilovas
Paulius Joneliūnas 16 REB 11 Rokas Petkevičius
Mantas Kazlauskas 3 AST 5 Evaldas Rastenis