„VitirON KIDS” čempionate – U11 taurės karštinė

„VitirON KIDS“ čempionato tikslas – didinti moksleivių fizinį aktyvumą Vilniaus mieste ir regione.
„VitirON KIDS“ čempionato tikslas – didinti moksleivių fizinį aktyvumą Vilniaus mieste ir regione.

 

Sostinės krepšinio lygos (GEALAN-SKL) organizuojamame „VitirON KIDS“ čempionate savo tikslų siekia 2011, 2012 m. gimę krepšininkai. Jie rungtyniauja „GameON 5“ grupėje ir kovoja dėl U11 apdovanojimų.

Šioje amžiaus grupėje grumiasi 9 komandos. Remiantis turnyro sistema, pirmajame etape yra žaidžiama vieno rato principu. Antrajame etape komandos pagal pademonstruotus rezultatus bus suskirstytos į dvi naujas A ir B grupes ir jose sužais po dar vieną papildomą ratą. Keturios stipriausios komandos pateks į trečiąjį etapą – finalinį ketvertą ir kovos dėl didžiosios taurės. Likusios ekipos grumsis dėl Mažosios taurės.

Kol kas čempionate pirmauja „Lūšys-3“. Deivido Kibildžio auklėtiniai per pirmąsias 4 rungtynes pasiekė 3 pergales. Antrąją-trečiąją vietą dalinasi Pauliaus Cinelio treniruojamos „Kobros“ (2/0) ir Oto Majero „Skorpionai-3“.

Ketvirtoje–šeštoje vietoje yra net 3 komandos, turinčios identišką pergalių ir pralaimėjimų santykį – 1/1. Tai – Pauliaus Kamarausko „Smaugliai-2”, Ugniaus Stulginsko VGTU Licėjus ir Povilo Gancevičiaus „Lentvaris“.

Septintoje vietoje žengia Donato Sauliūno treniruojama „Feniksas“ (1/3), o „Naujanai“ (treneris Mantas Mudėnas) ir „Kengūros“ (treneris Rolandas Mocevičius) vis dar ieškojo rakto į pirmąją pergalę. Abi pastarosios komandos čempionate startavo 2 pralaimėjimais.

VitirON KIDS“ čempionato kovos virs ir artėjantį savaitgalį bei kitą savaitę, o prieš pat šv. Kūčias iškeliaus į trumpą kalėdinę pertrauką.

Iškart po Naujųjų savo pirmąsias rungtynes sužais ir patys mažiausi pirmenybių krepšininkai „GameON 7 I “, „GameON 7 II“ ir „GameON 8“ grupėse jaunieji krepšininkai atitinkamai varžysis U9 ir U8 amžiaus grupėse.

Daugiau nuotraukų ir kitos įdomios informacijos visada rasite VitirON KIDS socialiniuose tinkluose.

ČEMPIONATO FACEBOOK PASKYRA

ČEMPIONATO INSTAGRAM PASKYRA

„VitirON KIDS“ čempionatas – jaunimo krepšinio lyga, skirta didinti moksleivių fizinį aktyvumą Vilniaus mieste ir regione.

2021–2022 m. pirmenybėse dalyvauja net 90 komandų, kurios dėl apdovanojimų varžos 9 amžiaus grupėse.

Projekto tikslas – skatinti sportinį moksleivių aktyvumą, didinti fizinį raštingumą, formuoti sveikos gyvensenos įpročius.

Generalinis čempionato partneris – vitaminizuoti „VitirON KIDS“ guminukai.

Projektas finansuojamas Sporto rėmimo fondas lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

ČEMPIONATO TVARKARAŠTIS

TURNYRINĖ LENTELĖ