„VitirON KIDS“ finalo ketvertuose – dramatiškos kovos dėl aukso

Praėjusį savaitgalį įvyko net 4 „VitirON KIDS“ finalo ketvertai. Plačiau apie Sostinės krepšinio lygos („GEALAN-SKL“) organizuojamo čempionato finalinius etapus – specialioje apžvalgoje.

Aukso medalius „GameON 7-II“ “ (U9) grupėje iškovojo Pauliaus Kamarausko „Smaugliai“, didžiajame finale paskutinėmis sekundėmis įveikę Roko Jankūno treniruojamus „Mustangus“, kurie pasipuošė sidabru. Tai buvo bene pirmasis „Mustangų“ pralaimėjimas per du sezonus.

Bronzos medaliais džiaugėsi Oto Majero vadovaujami „Skorpionai“, mažajame finale palaužę Arvydo Menkevičiaus Antakalnio „Tigriukus“.

„GameON 7-I“ (U9) grupėje čempionais tapo Edvino Slapšio treniruojami Lazdynų „Rykliai“, kovoje dėl trofėjaus įveikę Rolando Mocevičiaus „Kengūras“.

Bronza atiteko „Zebriukams“, kurie mažajame finale nugalėjo „Grifukus“ (abiejų komandų treneris – Lukas Virozerovas).

„GameON 3” grupėje (U14) savo meistriškumą įrodė „Pelėdos”. Didžiajame finale Arūno Umbraso kariauna įveikė Oto Majero „Skorpionus”.

Trečiąją vietą „VitirON KIDS” U14 taurėje užėmė Deivido Aukštuolio „Aukštieji Liūtai”, o ketvirti liko „SKM-III” vaikinai (treneris Mantas Mudėnas).

Tuo metu pačių mažiausių čempionato dalyvių „GameON 8” grupėje (U8) trofėjus iškeliavo į „Mustangų” namus. Roko Jankūno vadovaujami pirmokai finale įveikė Pauliaus Kamarausko „Smauglius”. Įdomu tai, kad reguliariajame sezone „Mustangai” užėmė tik 4 vietą, bet sugebėjo geriausią sportinę ir psichologinę formą pasiekti būtent finalo ketverto metu, kur ir įrodė pranašumą prieį visas likusias komandas.

Bronza atiteko Aivaro Girčio „Voverėms”, o ketvirtoji – Artūro Seržanto „Rykliams”.

Artėjantį savaitgalį įvyks paskutiniai du „VitirON KIDS“ čempionato finalo ketvertai. Tuomet medalius dalinsis U16 ir U18 taurių komandos,

Apie šių ketvertų konkrečius laikus informuosime artimiausiu metu.

„VitirON KIDS“ čempionatas – jaunimo krepšinio lyga, skirta didinti moksleivių fizinį aktyvumą Vilniaus mieste ir regione.

2021–2022 m. pirmenybėse varžosi net 90 komandų, kurios dėl apdovanojimų varžosi 10 amžiaus grupių.

Projekto tikslas – skatinti sportinį moksleivių aktyvumą, didinti fizinį raštingumą, formuoti sveikos gyvensenos įpročius.

Generalinis čempionato partneris – vitaminizuoti „VitirON KIDS“ guminukai.

Projektas finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis (SRF), kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.