„VitirON KIDS“ karjeros dienų savaitė: kviečiame registruotis į nemokamus seminarus!

„VitirON KIDS“ krepšinio čempionato vadovas K. Brusokas (kairėje) kartu su savo komanda pristatys sporto industrijos galimybes
„VitirON KIDS“ krepšinio čempionato vadovas K. Brusokas (kairėje) kartu su savo komanda pristatys sporto industrijos galimybes

Svajoji savo karjerą sieti su sportine veikla? Tau įdomu sporto renginių ir viešinimo subtilybės?

Sostinės krepšinio lyga (SKL) maloniai kviečia dalyvauti „Karjeros dienose". Jose sporto sektoriuje karjeros siekiantys moksleiviai bus supažindinami su įvairiomis sporto profesijomis ir gaus itin naudingų patarimų iš patyrusių profesionalų.  

Programoje – pažintis su sporto vadybos, renginių organizavimo, komunikacijos, treniravimo, teisėjavimo, savanoriavimo ir kitų dažniausiai sporto sektoriuje sutinkamų profesijų paslaptimis.  

Renginys skirtas ir yra atviras vyresnių klasių moksleiviams, studentams ir visiems atrasti save sporte siekiantiems žmonėms.

SKL „VitirON KIDS“ čempionato vadovas Karolis Brusokas sako:

„Profesionaliais krepšininkais tampa vienetai, tačiau krepšinis nėra vien žaidėjai ar treneriai. Tai – vadyba, medicina, teisė, komunikacija, aptarnaujantis personalas ir begalė  kitų sričių, kuriose jaunimas gali save sėkmingai realizuoti. Manome, kad moksleiviams yra naudinga išgirsti mūsų sukauptą patirtį ir susipažinti su galimybėmis išlikti sporte.“

Rekomenduojame mokymuose dalyvauti gyvai – tokiu būdu galėsite betarpiškai bendrauti su lektoriais, užduoti jums rūpimus klausimus. Būtent gyvame bendravime užsimezga išties vertingos ir naudingos draugystės.

Vis tik jeigu dalyvauti mokymuose gyvai kasdien negalėsite negalite, juos stebėti galėsite „Zoom“ platformoje. Prisijungimus gausite savo nurodytu el. paštu renginio dieną.  

Ateik ir atrask savąją aistrą. Renginys – NEMOKAMAS. BŪTINA išankstinė registracija, vietų skaičius – RIBOTAS.

Registracijos formą rasite šios naujienos pabaigoje. 

Vieta: Vilniaus verslo kolegija (Kalvarijų g. 129, Vilnius) 3 aukštas. 1 auditorija.

Laikas: spalio 10–13 d.

PROGRAMA

Spalio 10 d., pirmadienis. Teisėjavimas sporto varžybų metu. Teorinė ir praktinė dalys. Mokymus ves Vilniaus krepšinio teisėjų sąjungos (VKTS) atstovai. Mokymų laikas: 17:40–20:40 val.

Spalio 11 d., antradienis. Sekretoriavimas rungtynių metu. Lektorė –  įvairaus rango varžybų sekretorė Žydrūnė Umbrasienė. Mokymų laikas: 16:00–19:00 val.

Spalio 12 d., trečiadienis. Sporto vadyba. Lektorius – Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) įkūrėjas Andrius Čerškus.  Mokymų laikas: 16:00–19:00 val.

Spalio 13 d., ketvirtadienis. Medicina sporto renginių metu. Pirmoji pagalba, teorinės ir praktinės žinios apie mediciną sporto renginiuose. Mokymus ves Nacionalinio sveikatos visuomenės centro atstovai ir/arba Vilniaus miesto sveikatos biuro atstovai. Mokymų laikas: 16:00–19:00 val.

Iki malonaus pasimatymo!