„VitirON KIDS“ taikiklyje – U16 ir U14 čempionatai

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos organizuojamame „VitirON KIDS“ čempionate savo kovas pradėjo jau 6 amžiaus grupių moksleiviai.

Praėjusią savaitę į fotografų ir žurnalistų akiratį pateko „GameON 2“ (U16) ir „GameON 3“ (U14) komandos.

U16 amžiaus grupėje dvi pergales iš tiek pat galimų iškovojo Deivido Aukštuolio treniruojami „Aukštieji Liūtai“. Jie 62:29 įveikė „Šernus“ ir 49:29 nugalėjo „Jaguarus“.

13 komandų čempionate be pralaimėjimų taip pat žygiuoja Arūno Umbraso vadovaujamos „Pelėdos“ (2/0) ir Mariaus Pavlovskio muštruojami Trakų KKSC krepšininkai (2/0).

„GameON 2“ čempionate visos komandos sužais vieno rato sistema, o 4 stipriausios komandos pateks į finalo ketvertą.

U14 amžiaus grupėje kol kas lyderiauja Rolando Mocevičiaus auklėtiniai „Žaibai“ (2/0) ir Deivido Aukštuolio „Aukštieji Liūtai“ (2/0).

„Žaibai“ pirmajame ture 40:28 įveikė „Kentaurus“ (treneris Donatas Sauliūnas) ir 38:24 palaužė „Pumas“ (treneris Mantas Ambraška).

Tuo metu „Aukštieji Liūtai“ 32:30 dramatiškoje kovoje įveikė „Pelėdas“ ir 59:20 susitvarkė su „Naujanais“ (treneris Mantas Mudėnas).

„GameON 3“ čempionate taip pat dalyvauja 13 komandų. Jos reguliariajame sezone sužais vieno rato sistema, o 4 stipriausios komandos pateks į finalo ketvertą.

ČEMPIONATO FACEBOOK PASKYRA

ČEMPIONATO INSTAGRAM PASKYRA

„VitirON KIDS“ čempionatas – jaunimo krepšinio lyga, skirta didinti moksleivių fizinį aktyvumą Vilniaus regione.

2021–2022 m. pirmenybėse dalyvauja net 90 komandų, kurios dėl apdovanojimų varžysis 9 amžiaus grupėse.

Projekto tikslas – skatinti sportinį moksleivių aktyvumą, didinti fizinį raštingumą, formuoti sveikos gyvensenos įpročius.

Generalinis čempionato partneris – vitaminizuoti „VitirON KIDS“ guminukai.

Projektas dalinai finansuojamas Sporto rėmimo fondo (SRF) lėšomis. Projekto Nr. SRF-SRO-2021-1-0234