Vos 3 taškus per pirmąjį kėlinuką praleidusi „Losrita“ pasiekė itin saldų revanšą

Trečiadienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje įvyko vienerios rungtynės, kuriose savo aikštėje žaidusi „Ryto-MRU“ (5-10) ekipa nepasipriešino pirmajame rate įveiktai KK „Losritos“ (7-8) komandai ir patyrė triuškinamą nesėkmę.

Tai, kad penkioliktojo turo akistata nežada nieko gera jaunimas pajuto dar pirmajame kėlinuke, kurio metu aikštės šeimininkai atrodė visiškai bedvasiai puolime ir per dešimt minučių surinkę vos... 3 taškus jo pabaigoje atsiliko dviženkle persvara (3:18).

Antrajame ketvirtyje Gintauto Reginos auklėtiniai vis dažniau rasdavo kelius varžovų krepšinio link, tačiau įsibėgėjusi „Losritos“ ekipa taip pat nestabdė ir sulig kiekviena minute vis labiau didino savo pranašumą, kuris dvikovos pusiaukelėje pasiekė įspūdingą 22 taškų ribą (40:18).

Po didžiosios pertraukos abiems komandoms teliko sutvarkyti formalumus ir nušlifuoti ateičiai paruoštus derinius, ką abu kolektyvai sėkmingai ir padarė, o nuaidėjusi finalinė sirena tik įtvirtino lengvą svečių pergalę rezultatu 84:57.

Verta pažymėti, kad Genadijaus Kuliomino treniruojama „Losritos“ ekipa lenkė varžovus visose statistikos kategorijose, tad žiūrint objektyviai šįkart „Ryto-MRU“ komanda neturėjo jokių vilčių pasiekti pergalę.

Tai buvo jau ketvirtoji „Losritos“ pergalė paeiliui leidusi A lygos debiutantei pakilti iki 7 turnyro lentelės pozicijos. Tuo tarpu ketvirtą pralaimėjimą per pastarąsias penkerias rungtynes patyrę G.Reginos auklėtiniai suktelėjo net į dešimtąją rikiuotės vietą.

Rytas-MRU
KK Losrita
Mykolas Abrutis 15 PTS 15 Dovydas Sakalnikas
Tautvilas Tubelis 7 REB 12 Domantas Pipiras
Mykolas Abrutis 3 AST 10 Simonas Lekys
KOMENTARAI
Gintautas Regina, „Rytas-MRU“

Jei darbas sezono eina perniek, dirbi ir žaidėjas neina į priekį, tai parodo, kiek turime talento. Tai yra viena pusė.

Jei kalbant apie vakar dienos rungtynes, tai eilinį kartą aš nusiviliu jaunimo charakterio savybėmis. Nėra savigarbos, nėra ambicijos, nėra žudiko instinkto. Ateinam tiesiog pasižaisti. Laimėsim gerai, pralaimėsim - irgi neskauda.

Vienas vertus, dalis komandos grįžo iš Eurolygos ir tarsi gali būti pavargę. Kita vertus, jie ten mažai gavo žaisti ir čia turėjo šansą reabilituotis. Kiti, kur nepakliuvo į tą komandą vėl - šiandien buvo šansas pasitaisyti. Tačiau to aikštelėje nesimatė.

Varžovai žaidžia irgi tik savo malinumui, jie treniruojasi ne kasdien, tačiau jie ateina kovoti, atrodo, kad už pergalę jiems pažadėta didžiulė suma ir jie griūna, kaunasi, prakaitai bėga.

Tuo tarpu pas mus reikia tiesiog versti žaidėjus, kad jie išeitų iš savo komforto zonos. Pirmi du kėlinukai tą ir parodė, kai mus sudaužė tiesiog.

O kai toks skirtumas grįžti į rungtynes labai sudėtinga. Kitas dalykas, individualus meistriškumas, tiksliau, jo skirtumas, labai jaučiasi.

Genadijus Kuliominas, „Losrita“

Na, nuo pat rungtynių pradžios įėjome į aikštelę su geru nusiteikimu. Žinojome, kad reikia duoti kietą kontaktą, nes varžovai dar nėra tokie stiprūs fiziškai. Buvo geras intensyvumas gynyboje.

Mes, pirmąjame kėlinyje, gerai nutraukinėjome jų derinius, nes jei varžovams nepavyksta paduoti pirmojo paso darant derinį - jie iškart sutrinka ir nebežino ką toliau daryti.

Džiugu, jog nuo naujų metų mes daug rimčiau žiūrime į gynybą. Puolime turėjome problemų, jei tik ant suolo sėdasi Lekys, tad vakar mums labai trūko Nojaus. Turime naujoką Ryčką, bet jis dar nespėjo pilnai įsilieti į komandą ir jam dar sunku organizuoti puolimą. 

Momentais mūsų puolimas atrodo labai gražiai, kai pasirenkame gerą išsidėstymą ir pasukame kamuolį su ekstra perdavimais, manau, kad žaidėjai patys kaifuoja nuo tokio žaidimo. Ir visada - jei tu gerai gyniesi, tai ir užpulti yra lengviau.