Žvėriškas D.Lavrinovičiaus pasirodymas nukalė pirmąją „Sporto namų“ pergalę

Antradienio vakarą Ekinstos sporto centre vyko vienerios GEALAN-Sostinės A lygos rungtynės, kuriose savo aikštėje žaidusi „Sporto namų“ (1-0) ekipa sutriuškino „LKA-Karys“ (0-2) atstovus.

Aikštės šeimininkai dviženklę persvarą įgijo dar pirmajame kėlinuke (23:10) ir per likusį susitikimo laiką nė akimirkai neleido varžovams pagalvoti apie intrigos atkūrimą.

Lemiamo kėlinuko viduryje „Sporto namų“ pranašumas buvo pasiekęs įspūdingą 25 taškų ribą (78:53) vis tik kariškiai nenuleido rankų, pakovojo dėl garbės ir prieš pat finalinę sireną sugebėjo bent simboliškai apkarpyti varžovų pranašumą.

Tiesiog neįtikėtinas rungtynes sužaidė trečią sezoną „Sporto namų“ spalvas ginantis Darjušas Lavrinovičius, kuris pelnė 27 taškus, atkovojo 11 atšokusių kamuolių, išprovokavo 8 varžovų pražangas ir surinko 39 naudingumo balus.

Jo brolis Kšystofas pasirodė ne ką prasčiau ir buvo per vieną atkovotą kamuolį nuo dvigubo dublio (11 tšk. ir 9 atk.kam.).

Kariškių gretose išsiskyrė Eimantas Narušis pataikęs visus keturis mestus tolimus metimus ir surinkęs 24 taškus.