3 Julius Ščipokas 35:20 15 3/7 42.8% 2/6 33.3% 3/4 75% 102/8 5 2 3 0 3 4 21 -1
7 Linas Valatkevičius 37:45 4 2/6 33.3% 0/8 0% 0/1 0% 62/4 3 2 4 0 5 5 -2 -6
12 Lukas Bankieta 34:46 12 4/8 50% 1/2 50% 1/2 50% 90/9 7 2 0 1 1 2 26 +13
13 Edvinas Ruzgas 38:07 26 5/9 55.5% 5/10 50% 1/2 50% 43/1 1 0 0 1 0 1 23 -11
69 Tomas Zaleckas 24:51 10 4/4 100% 0/1 0% 2/2 100% 62/4 5 0 1 2 4 1 18 -4
0 Tautvydas Kazimieras Vyšniauskas 21:01 13 3/7 42.8% 1/7 14.2% 4/4 100% 30/3 0 2 0 0 0 3 11 +9
4 Karolis Murauskas 36:46 4 1/3 33.3% 0/5 0% 2/3 66.6% 40/4 3 2 1 0 5 1 0 +10
10 Modestas Gilys 31:27 28 6/13 46.1% 5/9 55.5% 1/1 100% 90/9 4 1 2 2 1 6 36 -11
12 Mantas Kazlauskas 41:28 10 2/7 28.5% 2/2 100% 0/0 0% 83/5 0 1 1 0 2 3 14 +10
13 Justinas Gečas 41:40 12 0/3 0% 4/12 33.3% 0/0 0% 60/6 4 0 2 1 2 1 9 +5
15 Paulius Joneliūnas 41:49 21 10/17 58.8% 0/0 0% 1/2 50% 128/4 4 1 3 1 4 3 27 +9

PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
SK Ferimsta 87 23/45 51.1% 10/37 27.0% 11/15 73.3% 459/36 22 9 10 4 17 18 105 -15

Gintaras Plytnikas, „Ferimsta“

Vakar sužaidėme dvi dalis gynyboje. Vieną labai blogą ir vieną labai gerą. Pirmoje pusėje, nutiko tai ką akcentavau labiausia. Neleisti susimesti tritaškių jų metikams ir susirinkti gynyboje kamuolius.

Tačiau labai džiaugiuosi nusiteikimu antroje pusėje, kuomet komanda išėjo su kitu požiūriu gynyboje ir didesnės energijos įnešė T. Vyšniauskas. Ko pasekoje pabaigoje pergalę turėjome savose rankose, bet vietomis paskubėjome su metimais puolime, nesugebėjome išsimesti kamuolio iš užribio, nepriėmiau sprendimo subauduoti ir nusprendėme gintis paskutinę ataką.

Galiu pasakyti, kad paskutinėje atakoje gynėmės gerai, leidome mesti tam, kam galima leisti, bet klasiokėlio (R.Jukonio) metimas iš kokių 9-10 metrų skaudžiai nubaudė mus. Dėl to vėliau sunkiai išsijundinome pratęsime, o galiausiai turėjome pripažinti varžovų pergale.

Noriu pasveikinti MRU krepšininkus ir tarti gerą žodį Jukiui, kuris parodė, kad yra žmogus, kuriuo komanda gali pasitikėti. Geras kerštas po pramesto auksinio metimo prieš du metus.

Vytautas Poteliūnas, MRU

Sakiau vyrams vėlai žaidžiam, tik neprisidarykite pratęsimo. Bet va tik pakalbėk. Pradėjome gerai, tačiau trečiajame kėlinuke prie komandos prisijungė po NKL treniruotės grįžę mūsų lyderiai Dominykas Zupkauskas, kuris tik užsiregistravo rungtynėms ir Rokas Jukonis, kuriam iš pradžių labai nesisekė.

Tad vyrai pradėjo nervuotis, viskas ėmė slysti iš rankų ir varžovai ne tik pavijo, bet ir aplenkė mus. Teko patiems vytis, laimei sugebėjome apkarpyti turėtą deficitą, o likus kelioms sekundėms iki pagrindinio laiko pabaigos tas pats R.Jukonis pataikė tritaškį kone iš aštuonių metro atstumo ir išplėšė pratęsimą.

O papildomos atkarpos metu mes pirmi pelnėme taškus, įgijome psichologinį pranašumą, įsikabinom į rungtynes ir  išsaugoję įgytą persvarą šventėme labai saldžią pergalę.