1 Mantas Dong 24:58 7 2/5 40% 1/5 20% 0/0 0% 30/3 1 0 1 1 3 0 1 -31
3 Nojus Vaikšnoras 26:25 7 1/2 50% 1/3 33.3% 2/6 33.3% 21/1 4 1 6 0 1 5 5 -32
5 Tautvydas Pipiras 33:30 14 5/10 50% 1/5 20% 1/4 25% 94/5 2 0 1 1 4 4 13 -14
8 Mantas Pigaga 17:39 6 3/8 37.5% 0/3 0% 0/0 0% 61/5 0 0 1 1 0 0 4 -10
30 Domantas Pipiras 30:14 2 0/5 0% 0/1 0% 2/6 33.3% 115/6 0 0 0 0 3 4 4 -16
7 Dovydas Sakalnikas 32:13 11 4/9 44.4% 1/3 33.3% 0/0 0% 42/2 1 0 0 0 2 3 10 -26
3 Deimantas Pavlovskis 19:15 15 6/7 85.7% 0/2 0% 3/5 60% 40/4 2 0 0 0 4 2 14 +9
5 Gediminas Povilauskas 37:18 19 7/12 58.3% 0/1 0% 5/6 83.3% 143/11 6 5 0 0 3 3 37 +30
9 Donatas Janavičius 19:50 4 1/4 25% 0/3 0% 2/2 100% 00/0 1 0 1 1 1 1 -1 +10
12 Dominykas Gružinskas 27:45 10 2/5 40% 1/3 33.3% 3/4 75% 50/5 4 0 1 0 2 3 13 +24
99 Vaidotas Jatulevičius 28:12 18 4/9 44.4% 3/4 75% 1/2 50% 74/3 2 1 0 4 2 1 24 +19

Genadijus Kuliominas, „Losrita“

Sunku čia kažką komentuoti, mes visur vėluojame, viską darome negerai. Reikia daug treniruotis, bet tas mums nesigauna. Iš pataikymo matosi, kad mes visiškai ne formoje, bet čia nėra ko teisintis, reikia tiesiog pakelt galvas ir eiti dirbti.

Vėl mūsų antras kėlinukas buvo tragiškas. Apskritai, visa pirma susitikimo pusė buvo prasta. Mes esam per minkšti, nekovojam. Trūksta mums agresijos. Per pertrauką pakalbėjome, pradėjome agresyviau žaisti ir kurį laiką vaizdas buvo kiek geresnis.

Vis tik, vertinant objektyviai tai, ką turime dar toli nuo to, ką norime matyti. Mes dar visiškai nesuprantame, ką norime žaisti puolime ir gynyboje. Antroje dvikovos dalyje puolime momentais buvo gerų epizodų, bet paskui vėl pradėjom žaisti „belenkokį“ krepšinį.

Viskas yra mūsų pačių rankose ir jei dirbsime - tapsime komanda, bus visai kitoks vaizdas. Kol kas jokios tragedijos nėra, esame nauja komanda ir turime surasti savo žaidimą.

Mindaugas Lapėnas, „Stekas-Rivilė“

Krepšinyje, kaip sekse su mylimu žmogum. Turi būt užsivedęs, azartiškas ir dėmesingas detalėms.

Jei pirmose rungtynėse su MRU kovą dėl kamuolių pralaimėjom kone dvigubai, tai akistatoje prieš aukštesnį varžovą viską kompensavom didelėm pastangom gindami savo krepšį.

Tai buvo viso ko pagrindas, kas leido išbėgti į greitą puolimą ir gan greit susikrauti pranašumą. Sezono pradžioje nesinori žiūrėti į kitus, turim susikoncentruoti į nuolatinį tobulėjimą. Kabliukų, niuansų visada buvo ir bus, todėl tikiu, kad užtikrinta pergalė tik dar labiau pakels kovinę dvasią.