3 Gražvydas Mockus 29:14 26 7/8 87.5% 4/9 44.4% 0/0 0% 20/2 1 2 3 0 2 1 21 +15
14 Karolis Staniokas 21:30 10 2/5 40% 0/0 0% 6/6 100% 64/2 1 0 2 0 4 5 13 +8
51 Žilvinas Rubliauskas 12:12 4 2/2 100% 0/4 0% 0/0 0% 10/1 3 0 0 0 0 0 4 0
72 Laurynas Jasionis 35:57 9 2/6 33.3% 1/5 20% 2/2 100% 81/7 8 3 1 0 2 1 18 +12
90 Aurimas Butkus 26:48 15 5/6 83.3% 1/5 20% 2/2 100% 42/2 2 3 1 0 3 3 18 +9
0 Šarūnas Putna 15:36 4 2/4 50% 0/1 0% 0/0 0% 31/2 2 0 2 0 1 0 3 -5
16 Darius Bušmič 25:58 9 1/3 33.3% 1/2 50% 4/4 100% 103/7 1 1 2 0 1 3 18 +11
21 Manvydas Statauskas 20:19 16 8/13 61.5% 0/0 0% 0/0 0% 52/3 0 2 0 0 3 1 16 +5
31 Justinas Sakalauskas 12:24 4 2/2 100% 0/2 0% 0/0 0% 11/0 1 0 1 0 0 0 3 +5
Viso 97 31/49 63.2% 7/28 25% 14/14 100% 40 14/26 19 11 12 0 16 14 114 +60
Treneris: Linas Vaigauskas
LKA-Karys
6 Ričardas Bistrickas 20:31 15 5/6 83.3% 1/4 25% 2/2 100% 21/1 1 0 3 0 2 3 12 -8
9 Andrius Bardauskas 36:22 15 2/4 50% 2/3 66.6% 5/7 71.4% 102/8 6 0 3 0 2 6 27 -7

Arnoldas Plaipa, „Mad Lamb"
Žaidžiant su LKA visada tikiesi fiziškumo. Klausimas kaip prie jo pavyks prisitaikyti, kur galėsi rizikuoti ir kaip tos rizikos pasiteisins arba ne.
Ne viskas pavyko ir pasiteisino. Gynyba buvo didžiausia to vakaro problema, ką rodo ir rezultatas.
Lūžis įvyko pakeitus gynybos sistemą ir pavykus pabėgti į kelias greitas kontraatakas. Po to varžovas jau atrodė išsiderinęs, o mums beliko užbaigti dvikovą neatsipalaiduojant.
Sveikinu komandą. Vakar kiekvienas parodė charakterį ir išlikome vieningi net ir sunkiais momentais.  Tai mėgėjų krepšinyje ir yra kertinis dalykas.
Aurimas Sirvydis, „LKA-karys.lt"

Vakar nepavyko iškovoti pergalės, o tikrai turėjom visus šansus. Nors galutinis skirtumas ne mažas, bet kova buvo atkakli. Koją pakišo ketvirtas kėlinys, kurį pralaimėjom 33-18. Šio kėlinio pradžioje buvo padarytos kelios iš eilės grubios klaidos gynyboje ir varžovai pelnė lengvus taškus, persvėrė rezultatą ir pagavo gerą bangą, o mes ne komandiškai, bet po vieną bandėme gelbėti situaciją.

Aišku, čia dar šiek tiek įtakojo ir sėkmės faktorius, kuris buvo ne mūsų pusėje. Priešininkai ketvirtajame kėlinyje pataikė sunkius metimus iš įvairių padėčių: atšokdami atgal, puskabliais ir t.t., tuo tarpu mes neįmetėm savo metimu.

Galbūt buvo ir mano klaidų šiose rungtynėse, nes kai kuriuos žaidėjus perlaikiau aikštelėje ir jie ketvirtajame kėlinyje nebebuvo švieži, nesijautė fiziškumo, aštrumo. O priešininkai atsikovojo keletą kamuolių puolime ir kartojo metimus, surengė kelias greitas atakas, o mes nespėjom grįžti į gynybą. Taip ir gavosi, kad pralaimėjom.

Tačiau kaip bebūtų, LKA-KARYS vyrai šaunuoliai, stengėsi, kovojo. Sveikinam varžovą su pergale. Šį kartą jie buvo stipresni.

Tikiuosi pasimokysim iš klaidų ir kitose rungtynėse sukovosim iki galo ir galbūt pavyks pasiekti pergalę.