5 Daumantas Kraujalis 32:07 13 2/5 40% 3/4 75% 0/0 0% 40/4 1 1 3 0 1 2 13 -6
6 Žymantas Armonas 32:02 9 3/5 60% 0/1 0% 3/3 100% 61/5 8 2 6 0 2 7 21 +3
10 Lukas Šukutis 29:18 16 4/5 80% 2/5 40% 2/4 50% 42/2 4 3 7 2 2 2 16 -4
12 Vadim Volodko 27:12 16 6/13 46.1% 0/0 0% 4/5 80% 73/4 1 1 0 1 2 5 21 +1
18 Liudvikas Aukštikalnis 25:21 12 4/7 57.1% 0/0 0% 4/6 66.6% 63/3 2 1 1 0 2 4 17 +2
8 Aurimas Juchnevičius 09:11 0 0/1 0% 0/1 0% 0/0 0% 10/1 1 2 0 0 1 0 1 +15
9 Aurimas Špiliauskas 14:35 10 2/3 66.6% 0/1 0% 6/6 100% 11/0 2 1 1 0 4 4 11 +19

Liudvikas Aukštikalnis, „Danske Bank“

Sveikinu varžovus sugebėjus atsitiesti po pirmosios pusės ir iškovoti pergalę. Rungtynes pradėjome labai rimtai nusiteikę, agresyviai puolėme, agresyviai gynėmės. Varžovai nebuvo pasiruošę tokiai kovai, tai puikiai atsispindėjo pirmojo kėlinio rezultate.

Panašu, jog mūsų komanda per anksti patikėjo pergale ir kuomet varžovai atsibudo ir atsakė tuo pačiu agresyvumu, mes mintyse galvojome apie tai, kad turime pakankamą taškų rezervą.

Paskutiniame kėlinyje perdaug dažnai rizikavome ant jų aukšto žmogaus, kuris sugebėjo įmesti 6 iš 8 tritaškių. Trys varžovų tritaškiai iš eilės, mūsų klaidos, šalto proto ir agresyvumo trūkumas rungtynių pabaigoje parodė, kad laimi tas kas labiau to nori.

Esame pakankamai nauja komanda, trūksta tarpusavio supratimo, taip pat nesugebam išpildyti visų trenerio nurodymų. Šiandien gavome šaltą dušą, po kurio reikia padaryti išvadas ir pasimokyti. Laukiam pirmadienio rungtynių prieš Karį, kuomet galėsime save patikrinti dar kartą.

Mindaugas Lapėnas, „Dussmann“

Dar prieš mačą komandai minėjau, kad bankininkai šiemet bus vieni iš favoritų B lygoje. Kad laukia sudėtingas mačas, bet žodžiai taip ir liko žodžiais. Į aikštelę žengė dvi skirtingos motyvacijos komandos ir per dešimt minučių buvom nubausti 33 taškais.

Nerodėme jokios agresijos, savigarbos, neatidavėm dūšios. Per antrą minutės pertraukėlę pavyko parisibelsti į žaidėjų ambicijas. Praradę buvom labai daug, tačiau didelės pastangos ir atsidavimas po savuoju krepšiu leido po truputį perimti iniacityvą.

Priešininkas nenaudojo didelės rotacijos, kiek nuvargo, suprastėjo jų pataikymo procentai, o mums atvirkščiai - augo sparnai. Ir visa čia muzika. Laimėjom psichologiją, pataikėm kelis svarbius tolimus metimus, išlaikėm šaltą protą ir ištraukjėm tašką.

Esam šiokiam tokiam transformacijos kely. Prisijungė keli žaidėjai, reikia įsisvesti derinių, susicementuoti, atarsti visiem palankias viertas aikštėj, todėl normalu kad strigam išpildymo kokybėj. Kaip tobulėsim, priklauso tik nuo žaidėjų ambicijų ir noro. Medžiaga labai nebloga, potencialo daug, tik reikia daugiau praktikos aikštėj, o gal ir už jos ribų.