9 Paulius Kapšys 33:37 21 3/6 50% 5/15 33.3% 0/0 0% 42/2 6 2 5 0 2 2 15 -9
12 Martynas Šikšnys 37:52 14 1/2 50% 4/13 30.7% 0/0 0% 20/2 1 2 0 0 2 1 8 -13
17 Paulius Daukantas 35:06 11 1/2 50% 3/8 37.5% 0/0 0% 61/5 1 0 5 0 1 3 9 -3
21 Žilvinas Jucevičius 15:58 10 4/4 100% 0/1 0% 2/2 100% 22/0 1 1 0 0 4 3 12 -6
4 Jonas Mikalkėnas 06:07 3 0/1 0% 1/1 100% 0/0 0% 21/1 0 0 1 0 0 0 3 -5
5 Kęstutis Kazakevičius 09:49 0 0/0 0% 0/1 0% 0/0 0% 00/0 0 1 0 0 0 0 0 -5
8 Vytis Nevedomskis 27:49 9 3/6 50% 0/0 0% 3/9 33.3% 102/8 1 0 2 0 1 6 14 -16
Viso 76 13/25 52% 15/47 31.9% 5/11 45.4% 32 10/22 10 7 14 0 14 15 62 -60
Telia
7 Sigitas Martinonis 20:30 0 0/0 0% 0/2 0% 0/0 0% 10/1 1 2 2 0 2 0 -2 -1
8 Tomas Vainoris 37:52 18 5/10 50% 1/2 50% 5/5 100% 136/7 5 1 2 0 2 5 32 +13
9 Vytenis Kunčiūnas 39:07 20 7/12 58.3% 2/8 25% 0/0 0% 70/7 9 2 2 1 1 0 25 +8
10 Mindaugas Vilutis 36:18 11 5/12 41.6% 0/0 0% 1/4 25% 104/6 2 0 4 0 4 2 7 +9
12 Ričardas Pilitauskas 34:27 31 5/8 62.5% 6/14 42.8% 3/7 42.8% 52/3 4 0 1 0 3 4 25 +17

Jonas Mikalkėnas, „Didėja“

Pastaruoju metu „Didėjos“ komandai atėjo sunkus periodas, nes trys naudingiausi komandos žaidėjai laikinai iškrito iš rikiuotės: A. Montvydas keliauja po pasaulį, o E. Matusevičius ir V. Jucevičius atsidūrė traumuotųjų sąraše.

Kai nėra žmonių, kurie sumeta daugiau kaip pusę mūsų taškų, atsiranda didelių problemų puolime, tas labai ir jautėsi šioje dvikovoje. Nors kovojom ir išlikom rungtynėse beveik iki pat jų pabaigos, bet pergalei pritrūko taiklesnių metimų ir geresnės gynybos.

Trečiadienį laukia dar vienos sunki akistata „avarine“ sudėtimi, o po to - gal jau sulauksim savo rezultatyviausių žaidėjų pagalbos.

Sigitas Martinonis, „Teodorai“

Šį kartą, skirtingai nuo praėjusių rungtynių, turėjom tik šešių žmonių kovinę komandą. Ši dvikova gavosi rezultatyvi, buvo daug kietos, gražios kovos, tad sveikiname su tuo ir varžovus!

Susitikimas prasidėjo taikliais aikštės šeimininkų tolimais metimais. Varžovai nuo pat pirmų minučių primėtė neįtikėtinų tritaškių, ypač Paulius Kapšys, ir šovė priekin. Tuo tarpu mes, pasinaudodami savo privalumais toli ju nepaleidom, atsakydami taškais iš baudos aikštelės.

Antrajame kėlinuke smarkiai pagerinome gynybą, ženkliai apribojome varzovu pataikymą, todel pavyko pabėgt į priekį. Išnaudodami savo pranašumą kovoje dėl atšokusių kamuolių stengėmės žaisti per baudos aikstelę, taip pat kažkiek taškų pelnėme greitame puolime.

Trečiąjį kėlinuką „Didėjos“ vyrai pradėjo užsivedę, porą kartų pataikė ir sumažino skirtumą iki vienaženklio. Tai mums turejo būti signalas, kad reikia pabusti. Deja, leidom jiems kone iškart įskraidinti dar tris tolimus metimus ir persvara ne tik ištirpo, bet ir varžovai išiveržė į priekį.

Tuomet „Didėja“ vėl sustojo į aikštės gynybą, kuri pradžioje suveikė ir neleido mums žaisti, kaip buvom įpratę, per baudos aikštelę. Jie kažkiek rizikavo toliau taip gindamiesi, na o mes pristaikėm.

Iškarto po minutės pertraukėlės grižome į ritmą. Porą kartų apsigynus ir sėkmingai užpuolus vėl susigrąžinom nežymią keturių taškų persvarą.

O tuomet gerai prieš aikštės gynybą susipasavome, pavyko išvesti laisviems metimams Ričardą Pilitauską, kuris šaltakraujiškai užbombardavo metimais iš toli, taip atsakydamas į sėkmingas varžovu tritaškių salves.

Tai buvo tolimų metimų kėlinukas! Gerai, kad į pabaigą „užsukom kraną“, nes rungtynių eiga vertė varžovus skubėti, be to ir „Didėjos“ vyrai kažkiek pavargo.

Dvikovos pabaigoje dirbome gynyboje, o puolime - gerai dalinomės kamuoliu. Tai leido saugiai užbaigti susitikimą. Seniai buvo tokios rungtynės, kad varžovas mus užmėtytų taip iš toli, bet dar smagiau, kad sugebėjome atstovėti ir pasiekti pergalę!