Dainius Aleksiejūnas , Vaidas Indriliūnas

Rungtynių lyderiai

Dussmann
Žaidėjas MIN PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
0 Tomas Šiškevičius 36:33 10 2/9 22.2% 2/3 66.6% 0/0 0% 105/5 1 2 0 1 4 0 12 +12
3 Deimantas Pavlovskis 36:57 31 10/24 41.6% 1/2 50% 8/9 88.8% 143/11 3 5 2 1 3 6 39 +10
12 Lukas Praskorys 34:27 8 3/8 37.5% 0/2 0% 2/3 66.6% 81/7 2 1 3 0 1 2 9 -2
24 Tautvydas Jodelis 48:40 16 0/1 0% 5/12 41.6% 1/3 33.3% 50/5 1 0 2 3 3 5 15 -4
33 Linas Beliūnas 28:43 18 5/7 71.4% 1/2 50% 5/9 55.5% 93/6 1 0 2 2 2 4 23 -3
6 Augustinas Vainauskas 02:54 0 0/2 0% 0/0 0% 0/0 0% 22/0 0 0 2 0 1 0 -3 -3
9 Donatas Radžiūnas 27:07 13 3/8 37.5% 1/4 25% 4/6 66.6% 101/9 1 0 3 4 3 3 15 -8

Dussmann 90 28/72 38.8% 6/20 30% 16/26 61.5% 4412/32 14 16 9 6 28 22 87 +35
Ultimate Logistics-Oaks 83 19/45 42.2% 8/34 23.5% 21/38 55.2% 5115/36 16 5 21 10 23 27 79 -35

Mindaugas Lapėnas, „Dussmann“

Iš intrigos pusės labai tokios įdomios rungtynės gavosi, daug pasitikrinimų įvairiose situacijose. Pirmus du kėlinius daugmaž kontroliavom situaciją, kai trečiam kėliny pradėjom eit ne tuo keliu, išsimušėm iš ritmo ir tada kaip visi žino prasideda įdomumai iki pat paskutinių minučių.

Vis dar stipriai stringam su kokybe puolime ir čia man kyla dideli klaustukai. Informacijos gaunam lyg ir ne per daugiausia, ir vis besikartojančios, tačiau kol kas niekaip nepersilaužiam, neišeinam į tas situacijas kurios yra sugalvotos. Norėtųsi palaikyti didesnė rotaciją, bet vėl gi, naujiem žaidėjam reikia laiko priprasti prie sistemos, čia dar daugiau neišpildymo, tad sunkiuose momentuose tenka verstis su senbuviais. Norisi tikėti, kad tai tik laiko klausimas ir sulaukus palankesnio tvarkarščio momento mes susirinksim į kelias treniruotes ir viską susidėliosim.

Kita vertus nugalėjom talentingą komandą ir turime šiandien tuo pasidžiaugti. Varžovas tikrai įdomus, su potencija eiti į ketvertuką. Antra sezono pusė bus tikrai įdomi, ambicijų šiemet B lygoj yra daugiau nei pernai.

Mes savo ruožtu turim suprasti, kad su senu bagažu, be pastangų, geriausiu atveju stovėsim vietoj, jei nekrisim žemyn. Turim suaktyvinti vidinę motyvaciją ir demonus, tam kad išspausti kiekvienas iš savęs daugiau.  Reikia pridėti greičio, mąstymo,  fizinių savybių nes nieks čia nieko veltui neduos, jei neaeitsi ir nepasiimsi pats.

Justinas Daugėla, „VedejasRenginiui.lt“

Prieš rungtynes pasipildėme dviem naujokais, o tai, kaip ir planuota, davė labai teigiamą impulsą vienas kito tarpusavio palaikyme, įpūtė komandos senbuviams papildomos motyvacijos. Buvo gerokai mažiau vienas kito kaltinimų po nesėkmingų epizodų puolime, daugiau aktyvaus darbo gynyboje.

Tiesa, žaidėme prieš B lygos favoritus, tad, norint prieš juos laimėti, labai svarbu žaisti dar protingiau, dar intensyviau, įsiklausyti į kiekvieną viską iš šono matančio trenerio patarimą, kiekvienam išnaudoti savo stipriausias žaidimo puses.

Iki pergalės šiose rungtynėse pritrūko labai nedaug – geresnio pataikymo, mažiau klaidų (protingesnių sprendimų puolime) ir daugiau atkovotų kamuolių (geresnio kiekvieno varžovų komandos žaidėjo atitvėrinėjimo kovoje dėl atšokusių kamuolių).

Tokiuose nervų karuose be galo daug nulemia dar ir smulkios detalės. Šį kartą lemtinga detalė buvo, kai ketvirtojo kėlinio pabaigoje, pirmaudami trimis taškais, varžovams rengiant paskutinę ataką, nepadarėme pražangos ir leidome priešininkų komandos veteranui išmesti tolimą metimą, kuris, deja, buvo taiklus.

Na, o pratęsimuose jau vyko nervų karas, kuriame labai padeda individualus žaidėjų meistriškumas. Varžovai savo komandoje turėjo ką tik iš A lygos atvykusį Deimantą Pavlovskį, kuris žaidė šaltakraujiškai ir savo metimais mus pražudė.

Dėkojame varžovams už puikią kovą ir sveikiname su pergale. Tiesa, tikimės, kad dar bus proga atsirevanšuoti.