Vytauto Didžiojo universitetas
Žaidėjas MIN PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
5 Domantas Malkauskas 19:48 5 1/2 50% 1/2 50% 0/2 0% 20/2 4 0 3 0 0 1 5 +1
8 Rokas Jankūnas 40:39 16 1/4 25% 4/10 40% 2/2 100% 133/10 3 0 3 0 1 2 21 +6
10 Gediminas Bražionis 38:11 14 4/9 44.4% 2/2 100% 0/2 0% 81/7 5 2 5 0 4 3 16 -1
Danske Bank DB
5 Daumantas Kraujalis 45:00 25 3/10 30% 5/14 35.7% 4/4 100% 31/2 7 3 4 0 2 6 22 -2
7 Dangiras Čėsinas 39:54 8 1/4 25% 2/8 25% 0/0 0% 83/5 0 2 2 0 4 0 3 0
18 Liudvikas Aukštikalnis 40:16 17 7/14 50% 0/1 0% 3/4 75% 63/3 2 1 6 3 4 4 14 -1

PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
Vytauto Didžiojo universitetas 86 20/41 48.7% 13/34 38.2% 7/15 46.6% 459/36 21 7 25 1 15 16 86 +10
Danske Bank DB 84 25/60 41.6% 8/31 25.8% 10/12 83.3% 3714/23 21 15 14 5 16 15 87 -10

Gediminas Bražionis , Vytauto Didžiojo Universitetas

Noriu pasidžiaugti, kad šį sezoną turėjome pakankamai daug sudėtingų rungtynių, tačiau daugumą jų pasisekė laimėti, tad galime manyti, kad komanda ugdosi lyderio mentalitetą ir antroje sezono pusėje startavome geriau, nes nugalėjome „Danske Bank“ ekipą.

Rungtynės buvo pakankamai klampios , turėjome joms duoti didesnį tonusą, bet aikštės gynyba sujaukė mūsų planą susikurti pranašumą jau nuo rungytnių pradžios. Startavome ne taip kaip norėjome, bet gerai, kad ir su prastu, pasyviu žaidimu, pavyko pasiekti rezultatų.

Šiose rungtynėse neblogai pavyko sumesti tritaškius metimus, tai rodo, jog perimetro žaidėjai atsigauna, ir manau, kad prie intensyvesnių, geresnių mačų rezultatas būtų dar geresnis. O dabar lauksime sekančių varžovų.

Liudvikas Aukštikalnis, „Danske Bank“

Sveikinu varžovus su pergale. Jie jos norėjo labiau nei mes.

Turbūt reiktų pasidžiaugti tik vienu dalyku - kad su tokiu žaidimu sugebėjome išplėšti pratęsimą. Sakoma, jog pasiekus „dugną“ iš jo išlipti lengviau, nes yra nuo ko atsispirti. Manau, kad šiandien buvo blogiausią, ką mes, kaip komanda, galime pademonstruoti.

Vakarykštėse rungtynėse prieš „Mad Lamb“ komandą, antroje rungtynių pusėje sugebėjome susitelkti, o šiose - visas 45 minutes buvome kažkur kitur. Vienintelė „come back'o“ atkarpa 4 kėlinio gale atrodė kažkas panašaus į krepšinį. Manau, svarbiausia pasidaryti išvadas visiems - tiek buvusiems aikštelėje, tiek neatėjusiems į rungtynes, tiek man, kaip komandos vadovui, kuris neužtikrino poilsio dienos tarp rungtynių.

Žaisti 6-iese 45 minutes, po rungtynių su „Mad Lamb“ ekipa buvo per sunku. Kas manęs dar neramina - apeliavimas į mikrodvikovas, teisėjai abiems komandoms leido žaisti kietą krepšinį, tad tiek mes, tiek varžovai žaidėme agresyviai, tačiau replikos ir prasivardžiavimai, kurie buvo adresuoti mums, buvo labai nemalonios. Esame mėgėjų krepšinio bendruomenė, turime gerbti vienas kitą, o ne bauda / ne bauda, peržengtos ribos / ne peržengtos ribos, šiuos sprendimus turime palikti teisėjams. Laukiu kitų rungtynių, kur galėsime pasitikrinti, ar pasimokėme iš klaidų, kurias padarėme šiandien.