Rungtynių lyderiai

LKA-Karys
Žaidėjas MIN PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
7 Aurimas Sirvydis 20:57 4 0/4 0% 1/1 100% 1/2 50% 31/2 4 2 3 0 5 5 5 +8
9 Andrius Bardauskas 34:51 12 3/9 33.3% 1/3 33.3% 3/6 50% 50/5 5 1 3 2 2 5 14 -6

LKA-Karys 60 21/54 38.8% 3/13 23.0% 9/13 69.2% 409/31 15 9 14 2 19 18 64 -20
Ultimate Logistics-Oaks 64 12/37 32.4% 9/30 30% 13/20 65% 4513/32 12 8 13 2 18 19 66 +20

Aurimas Sirvydis, LKA-karys.lt

Kalėdų dovanas mes dar vis dovanojame. Vakar padovanojome varžovams pergalę. Likus 7 min. turėjome 14 taškų persvarą, bet nesugebėjome jos išlaikyti ir pralaimėjome 4 taškais. Liūdna kai kėlinį pralaimi 27-9, dar labiau liūdna, nes pasigendu kariuose ugnelės, fiziškumo, atsidavimo ir noro nugalėti. Išskyrus senuką Dūdėną, vakar vėl tempusį komandą.

Vakarykštis ketvirtas kėlinys buvo košmariškas. Kažkur pradėjom skubėti, „lipti į medį“, bijoti kažko, lygioje vietoje prarasti kamuolius, nors varžovas ir nespaudė, mesti neparuoštus metimus ir t.t. Man asmeniškai tai pats baisiausias kėlinys kiek esu kada matęs. Nepadėjo nei minutės pertraukėlės, niekas. Buvo žiauru žiūrėti ir toks beviltiškumo jausmas, kai nieko negali padaryti, nes niekas nesigauna, nei pataiko, nei derinį padaro.

Šios rungtynės dar kartą parodė, kaip mūsų komandai trūksta žaidybinės praktikos ir TRENIRUOČIŲ.

Bet ginklų dar nesudedame, labai tikiu šia jauna komanda ir labai tikiuosi, kad „LKA-KARYS.lt“ dar parodys savo tikrąjį veidą.

Justinas Daugėla, „Vedejasrenginiui.lt“

Rungtynių pradžia mums buvo labai nesėkminga. Startavome aukštu penketu, kas nepasiteisino, nes nežaidėme mėgėjų krepšinyje pergales nešančio greito žaidimo, per daug koncentravomės į derinių atlikimą, per mažai improvizavome atsiradus laisvoms erdvėms. Visgi, po kelių keitimų pagreitėjusio penketo dėka pirmoje pusėje sugebėjome išlaikyti rezultatą apylygį.

Po ilgosios pertraukos pradėjo šlubuoti jau ne tik mūsų puolimas, bet ir gynyba, kur buvome tarsi vienu žingsniu lėtesni už varžovus. Na, o puolime per daug koncentravomės į tolimus metimus, kurių pataikymas buvo siaubingas.

Ketvirtajame kėlinyje jau nebebuvo, kur dingti, kai atsiliekama dviženkliu skirtumu, tad pagaliau suaktyvinome gynybą, pagreitinome savo žaidimą, atsirado daugiau laisvumo, improvizacijos, mėgavimosi krepšiniu, kas mums padovanojo pergalę, nors ir labai sunkią.