Žaidėjas MIN PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
5 Nojus Šapalas 16:42 0 0/4 0% 0/2 0% 0/0 0% 20/2 1 2 0 0 1 1 -1 -6
17 Nedas Leontjevas 24:12 9 3/10 30% 3/8 37.5% 0/0 0% 53/2 0 0 2 1 1 1 1 +6
23 Kajus Steponavičius 20:06 8 4/10 40% 0/2 0% 0/0 0% 73/4 0 2 2 0 1 1 7 +1
55 Lukas Jurevičius 32:30 26 9/15 60% 4/6 66.6% 4/7 57.1% 61/5 5 1 1 1 1 7 33 +13
41 Robertas Mikšta 25:34 6 3/5 60% 0/0 0% 0/2 0% 71/6 4 0 4 0 1 1 9 -13
28 Mindaugas Grikšelis 15:19 3 1/4 25% 0/1 0% 1/2 50% 31/2 2 1 0 0 3 1 2 +4

PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
Perkūno oželiai 68 25/70 35.7% 11/35 31.4% 7/12 58.3% 3812/26 12 12 15 5 21 14 39 +35
United Sharks 61 24/64 37.5% 1/7 14.2% 10/21 47.6% 5018/32 16 5 17 1 14 21 66 -35

Lukas Vaitkus, „Perkūno oželiai“
Pirmos sezono rungtynės, kaip visada nelengvos, mažai kokybės, drausmės, tą rodo 15 padarytų klaidų, kas yra didelis skaičius mūsų komandai.

Prireikė net dviejų kėlinukų, tam, kad įsivažiuotumėm, o po didžiosios pertraukos pagreitinom žaidimą, pasinaudojom varžovų klaidomis bei netaikliais metimais ir vertėm jas lengvais taškais. Visgi varžovai su amžiumi, tai pavyko apibėgti.

Taip pat, prie spurto daug prisidėjo komandos gruzinas Mykolas Ruseckas su savo trim tolimais metimais per kelias minutes. Varžovai davė gerą kovą, matosi su patirtimi, žaidė fizišką krepšinį, kas mums yra neparanku, to pasekoje pralaimėjome po krepšiais.

Labai gelbėjo šioje dvikovoje ir pagrindinis mūsų įžaidėjas Lukas Jurevičius, kuris jei nesigaudavo pozicinė ataka užpuldavo vienas prieš visą „ryklių“ komandą. Debiutą SKL lygoje vertiname patenkinamai, pirmas blynas neprisvilo.
Antanas Baliukevičius, „United Sharks“

Iš esmės pačios rungtynės „nepaėjo“, nes tiesiog taip gavosi, kad trūko pas mus gynėjų.

Vienas sekmadienio rytą užblokuotas dviejų mašinų kieme prastovėjo valandą, o kai atvažiavo, niekas nebuvo jo užregistravęs, tai ir prasėdėjo ant suolelio. In any case varžovai tikrai neblogai pataikė tritaškius – retos rungtynės, kai tiek daug išmeta ir padarė ženkliai daugiau greitų atakų – 25 tšk. po greitų atakų.

Kadangi realiai nebuvo daugiau nei vieno gynėjo, kuris dar ir čiurną pasitempė trečiame kėlinuke, tai matyt nesunku buvo provokuoti greitas atakas bei daryti lengvus taškus.

Smagu, kad parodė vyrai charakterį, grįžo į rungtynes, tik kaip visada būna tokiais atvejais – pritrūko laiko. Na ir baudų taiklumas pavedė 10/21... aritmetika paprasta.