Perkūno oželiai
Žaidėjas MIN PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
0 Mykolas Ruseckas 24:03 3 0/0 0% 1/6 16.6% 0/0 0% 30/3 0 2 1 0 0 0 2 -21
21 Mantas Jakaitis 18:19 2 1/3 33.3% 0/0 0% 0/0 0% 11/0 0 0 2 0 2 0 -3 -21
23 Kajus Steponavičius 36:37 21 7/13 53.8% 1/7 14.2% 4/5 80% 124/8 2 1 5 1 3 3 19 -10
92 Edvinas Urkis 36:24 9 4/8 50% 0/3 0% 1/1 100% 62/4 6 2 5 0 3 2 10 +13
12 Mindaugas Jatautas 25:04 10 5/9 55.5% 0/3 0% 0/0 0% 72/5 1 1 0 0 0 0 12 +5
Viso 74 19/38 50% 9/35 25.7% 9/15 60% 43 12/31 18 7 13 1 7 12 84 +75

Komandų statistika

PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
Perkūno oželiai 59 17/35 48.5% 7/34 20.5% 4/6 66.6% 3813/25 8 9 19 2 13 7 44 -75

Lukas Vaitkus, „Perkūno oželiai"
Po pralaimėtų rungtynių visada reikia ieškoti kaltų. Tai kaltiname savo vyriausiąjį trenerį Roką Kašėtą, kuris ir vėl nepasirodė. Svarstome apie trenerio keitimą, nes šis yra labai neatsakingas ir nesirūpina komanda. Taip sakant  dabar jis „ant karštosios kėdės". Turime rimtų pretendentų jį pakeisti.

Pagrindinė pralaimėjimo priežastis - pagrindinio žaidėjo Luko Jurevičiaus trauma, patirta 2 kėlinio gale. 2 kėlinius su juo vyko tikrai gera kova, žaidėme taškas į tašką su varžovais. Žaidėjai pradžioje be jo nepasimetė ir 3 kėlinį atlaikėme tikrai neblogai. 4 kėlinyje priešininkai pakeitė gynybos sistemą į zoninę. Tai mus išmušė iš vėžių, puolimas labai suprastėjo, padarėme daug kvailų klaidų, kurias varžovai vertė taškais. Be Luko Jurevičiaus trūko solidesnio vadovavimo ir aštrumo puolime. Na taip pat buvo prastas pataikymas iš toli, kaip statybininkai mėtome plytas.

Komandai tikrai sunkus etapas, traumos mus lydi viena po kitos, vienam nosis lūžta, kitam čiurna, kiti dar po vasaros žaist negali. Trūksta žaidėjų, bet nieko nepadarysi, sukandam dantis ir stengsimės kabintis į kiekvieną kovą, nesinori nusirist į lentelės galą.
Ignas Vilkelis, „Vilko brolija"
Pirmiausia norėčiau pažymėti, kad rungtynėms salės laikas sekmadienį 12 val. yra netinkamas, dėl visiems savaime suvokiamų priežasčių - didžioji dalis žaidėjų mėgėjų krepšinyje yra dirbantys ir savaitgalį nori atsipalaiduoti bei pailsėti.

Taigi, nepatogus salės laikas itin apsunkino komandos narių susirinkimą. Būdami su minimalia keitimo galimybe vargome su varžovų intensyviu, greitu ir fizišku krepšiniu. Nors varžovai jauni, bet tikrai stiprūs ir lengvai jų neapstumdysi.
Trys kėliniai vyko taškas į tašką. Trečiajame kėlinyje jau atrodėme kažkiek pavargę ir pradedantys lėtėti, kas mane neramino. Ketvirtajame kėlinyje pakeitėm gynybos sistemą, kas iš karto davė teigiamų rezultatų: sutaupyta energija, perimti kamuoliai, greitas puolimas, bei sėkmingas atakų užbaigimas leido perlaužti rungtynes ir staigiai pabėgti įtikinamos pergalės link.

Beto, situaciją palengvino tai, kad rungtynių viduryje varžovų lyderis Lukas gavo traumą, kuris valdo komandos puolimą ir pats yra itin agresyvus bei rezultatyvus. Linkime kuo greičiau pasveikti Lukui, nes tokie žaidėjai puošia mėgėjų krepšinį.