10 Tadas Brazys 36:06 14 6/10 60% 0/3 0% 2/2 100% 71/6 4 0 4 0 1 4 17 +6
13 Antanas Šegžda 29:55 6 2/5 40% 0/3 0% 2/2 100% 33/0 1 0 1 0 2 1 2 -5
32 Mantas Stalnionis 22:34 12 3/10 30% 2/3 66.6% 0/0 0% 42/2 0 0 1 0 2 1 6 -2
51 Žilvinas Rubliauskas 34:16 6 3/11 27.2% 0/3 0% 0/4 0% 93/6 0 1 0 0 1 4 4 -1
16 Vytautas Vitkauskas 05:34 2 1/2 50% 0/0 0% 0/0 0% 00/0 0 0 0 0 0 0 1 +7
21 Mykolas Mankevičius 11:13 0 0/2 0% 0/0 0% 0/0 0% 32/1 1 1 1 2 2 1 3 +10
33 Paulius Mičėnas 09:02 0 0/0 0% 0/0 0% 0/0 0% 20/2 0 0 1 0 0 0 1 +6
43 Dainius Rinkevičius 24:56 13 5/5 100% 0/3 0% 3/6 50% 32/1 2 2 0 0 1 3 16 +19
94 Edgardas Rinkevičius 06:10 0 0/0 0% 0/0 0% 0/0 0% 10/1 1 0 1 0 3 0 -2 -1
Viso 65 22/50 44% 4/19 21.0% 9/16 56.2% 41 15/26 10 4 10 3 14 15 64 +35
Treneris: Rokas Burnys
Nol Semkers
1 Justas Vieversys 28:34 21 2/7 28.5% 4/12 33.3% 5/5 100% 20/2 3 0 0 0 0 5 18 -9

Mykolas Mankevičius, „Teltonika“

Mūsų treneris stažuojasi aukščiausio lygio Eurolygos seminaruose, ruošia video peržiūras moksleiviams ir NKL lygai. Savo terminologiją bando pritaikyti ir mums – „shell defence“, „blue“, trapinimai, popinimai, boxoutinimai...

Mes paprasti – mūsų laikais „Žalgiris“ žaidė Halėje, o „Rytas“ vadinosi „Statyba“ ir tokių terminų nebuvo.  Pridėjus dar ir kuklumą, po kiekvieno trenerio „gynyboj darom shell” šuktėlėjimo, žaidėjai palinksi galva nors nieko nesupranta.

Ir taip grįžtam į chaosą – pirmam kėlinuke praleidom net 22 taškus. Matyt per pertraukėlę treneris pažiūrėjo į mūsų pasus, padėjo krepšinio lentą į šoną ir davė užduotį „keisti visur visada ir viską”.

O tai jau skambėjo panašiau į lietuvių kalbą. Su tokia užduotim susitvarkyti pavyko, tad antroje rungtynių pusėje praleidom tik 9 ir 12 taškų.

Manau, pamoką išmokom.  Turėsim treniruotę, kurioje be metimų į krepšį bus ir krepšinio žodyno praplėtimo valandėlė.

Atskira padėka sirgaliams, kurie renkasi ir palaiko mus nuo pat sezono pradžios. Smagu žaisti tokioje atmosferoje.

Taip pat atskiros pagarbos verti ir varžovai – seniai bežaidėm su tokia agresyvia, disciplinuota, bet ne grubia komanda. Po kietos pražangos ar varžovo pargriovimo, visuomet ištiesiama ranka arba atsiprašoma. Tokie gestai sportą daro malonesniu akiai.

Rokas Rudžinskas, „Nol Semkers-Oaks“

Labai prastai sužaidėme. Pirmajame kėlinuke viskas buvo gerai, laužėme juo per ten, kur ir norėjome laužti, bet vėliau sustojome, perskubėdavome, nesiklausėmė trenerio nurodymų, prastai susikalbėdavome...

Apskritai, jei kalbėti tiesiai šviesiai, tai trys paskutiniai kėlinukai buvo tragedija, gimdėme taskus, nesugebėjome išnaudoti savų privalumų, todėl aš labai tikiuosi, kad tai prasčiausios mūsų rungtynes, kokias tik galėjome sužaisti.

Komanda surinkta gera, smagi chebra, viskas bus gerai, tik reikia laiko įsibėgėti naujam ir jaunam kolektyvui.