Egidija Martikonytė, Mindaugas Gedrimas

Rungtynių lyderiai

Vilniaus kolegija
Žaidėjas MIN PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
5 Mindaugas Gružys 28:19 12 3/6 50% 2/7 28.5% 0/0 0% 61/5 3 0 2 0 1 0 10 +1
Legionas
0 Tomas Malimenkovas 39:16 26 6/11 54.5% 3/8 37.5% 5/6 83.3% 30/3 2 1 1 1 3 5 23 +5
8 Darius Kiminius 34:30 8 4/8 50% 0/0 0% 0/0 0% 94/5 5 2 1 2 2 0 19 +17
11 Elonas Pokanevič 17:07 0 0/0 0% 0/2 0% 0/0 0% 00/0 2 1 3 0 2 1 -3 0
21 Donatas Okinčic 30:06 8 4/6 66.6% 0/3 0% 0/0 0% 21/1 1 1 2 0 3 0 2 +8
93 Artūras Karapetian 34:56 27 6/9 66.6% 3/7 42.8% 6/7 85.7% 61/5 6 1 0 0 3 5 34 +13
18 Levani Gelashvili 13:36 2 1/2 50% 0/1 0% 0/0 0% 20/2 1 0 3 0 1 0 -1 -1
19 Paulius Česlovas Jokūbauskas 02:22 0 0/0 0% 0/0 0% 0/0 0% 00/0 0 0 0 0 0 0 0 -6
28 Aivaras Kuzmickas 25:18 25 8/15 53.3% 2/4 50% 3/3 100% 71/6 2 2 2 0 1 4 28 +16
35 Saba Okriashvili 02:46 2 1/1 100% 0/0 0% 0/0 0% 00/0 0 0 0 0 0 0 2 -2
Viso 98 30/52 57.6% 8/25 32% 14/16 87.5% 29 7/22 19 8 12 3 15 15 104 +50

Komandų statistika

PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
Vilniaus kolegija 88 37/62 59.6% 3/23 13.0% 5/10 50% 4817/31 22 3 18 2 15 15 95 -50

Stanislovas Radziulis, „Vilniaus kolegija“

Lemiamame kėlinuke gynyboje visiškas nesusikalbėjimas buvo. Paskui po rungtynių persirengimo kambaryje ilgai apie tai kalbėjome. Be to, nusiteikimo trūko. Prieš rungtynes jautėsi, kad komanda varžovus pasirengusi „užmėtyti kepurėmis“, tad nieko nuostabaus, jog galutinis rezultatas toks, kokį matome.

Dvikovą pradėjome visai neblogai, tačiau vyrai paskui pradėjo labai skubėti, mesti neparuoštus metimus, tuo tarpu šaltakraujiškiau žaidę varžovai pradėjo pamažu mažinti deficitą.

Iš pradžių laikėmės, tačiau kai „Legiono“ krepšininkai įgavo pagreitį jau labai sunku buvo juos išmušti iš žaidybinio ritmo.

Raimundas Kalesnykas, „Legionas“

Tris kėlinukus žaidėme ne krepšinį, o kažkokį chaosą, nes labai sunkiai sekėsi užpulti. Be to, gynyboje buvo didelės bėdos. Sakiau vyrams, kad turime lipti ant kamuolių ir kovoti, tačiau to nebuvo.

Po trečio kėlinuko buvo labai piktas ir daviau ultimatumą komandai: arba žaidžiat, arba skirstomės. Panašu, kad mano žodžius vyrai suprato. Lemiamame ketvirtyje susitvarkė gynyba, o kai tai įvyko, tuomet ir puolimas pasitaisė. Fantastiškai pasitaisė!

Anksčiau visuomet žaisdavom gerai rungtynių pradžias, o šiandien pagaliau pabaigą sužaidėm. Mano tikslas – ugdyti žaidėjus. Tikiu, kad šis projektas yra ilgalaikis ir mes suteikdami daug laiko jaunimui po kelių metų galime suformuoti labai neblogą komandą.

Šiuo metu iki tobulumo daug trūksta, tačiau turėsim treniruotes su naujais žaidėjais ir manau viskas bus gerai.

Žadėjau, kad iškovosime pergalę, tad smagu, jog pažadą gana greitai pavyko įgyvendinti. Jei tokią sudėtį būčiau turėjęs anksčiau, manau ir pergalių būtų žymiai daugiau.

Kai turėsime stabilų dvyliktuką, bus kokybiškos treniruotės ir kokybiškas žaidimas. O tuomet ir rezultatai stabilesni atsiras.

Džiaugiuosi už komandą, kuris rodo norą, kovoja ir sugeba pasiekti užsibrėžtus tikslus. Juolab, kad varžovas šiandien buvo tikrai stiprus.