Rungtynių lyderiai

KK Losrita
Žaidėjas MIN PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
3 Nojus Vaikšnoras 33:50 17 0/2 0% 5/11 45.4% 2/4 50% 30/3 6 1 1 0 3 4 17 +7
5 Tautvydas Pipiras 38:28 23 6/11 54.5% 2/5 40% 5/7 71.4% 124/8 5 1 1 0 2 7 35 +3
5 Evaldas Rastenis 35:10 16 5/8 62.5% 2/5 40% 0/0 0% 52/3 5 1 1 0 3 2 19 -5
7 Andrius Juknevičius 37:51 22 5/10 50% 4/14 28.5% 0/0 0% 80/8 5 0 2 0 3 4 19 +2

PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
KK Losrita 76 16/36 44.4% 11/34 32.3% 11/16 68.7% 4512/33 18 3 13 0 16 18 83 +15

Genadijus Kuliominas, „Losrita“

Pirmiausia didelė pagarba vyrams. Susirinkom tik šešiese, nes kažkam C lyga, kažko neišleidžia RKL komanda, bet tie, kas atėjo atidavė visas jėgas.

Ketvirtajame kėlinuke atrodė, kad nebeužteks jėgų, o dar anksčiau Nojui pradėjo traukti koją ir jis nebegalėjo jau pilna jėga žaisti, nors būtent jis turėjo užduotį ginti Evaldą Rastenį.

Tarsi to būtų negana Mantui Pigagai irgi yra traumelė, tad visi norėjo keitimo, o keisti nebuvo ko. Toliau dar teisėjai išėmė iš rungtynių Domantą, kuris gavo dvi nesąmoningas baudas. Žinant paprastus fizikos dėsnius galima suprast, kad ne jis stūmė, o kitas žmogus.

Ir šiaip, vakar baisus teisėjavimas buvo. Jeigu jau net žiūrovai tą sakė. Ar čia jų lygis toks, ar tiesiog nesusikaupimas, nežinau, ne man vertinti tą.

Džiugu dėl komandos, kad jau pradedam suprasti, ką mes norime žaisti tiek puolime, tiek gynyboje, kur bandome jau patys diktuoti sąlygas. Aišku lemiamame kėlinuke mūsų gynyba buvo prasta, dėl jėgų stygiaus, bet komanda išspaudė iš savęs viską, ką galėjo ir pelnytai laimėjo.

Gintaras Šerkšnas, VGTU

Varžovai buvo tik šešiese, o tai – pats pavojingiausias variantas yra. Jau ne kartą taip nudegęs esu.

Patys kalti esame. Kol dvikovos pradžioje jie prastai atakavo krepšį, mes patys prametėme gal 10 metimų, o pralaimėjome vos keliais taškais. Ir viskas.

Negalėjo jie visas rungtynes visko pramesti ir nors mes patys vėliau pradėjome neblogai pataikyti, tačiau buvome praleidę progą pakreipti įvykių tėkmę sau naudinga linkme, kai galėjome tą padaryti.

Iš pradžių su Pipirais nesusitvarkėme, o paskui jau kiti iššovė. Reikėjo įmesti, tada kai jie pro šalį šaudė.