0 Jurijus Ancukevič 32:01 12 4/10 40% 1/7 14.2% 1/2 50% 41/3 2 3 4 0 1 2 5 -7
3 Adas Stašiūnas 14:04 8 4/5 80% 0/0 0% 0/1 0% 52/3 0 3 2 0 0 3 15 +6
17 Eimantas Tauras 09:48 0 0/2 0% 0/1 0% 0/0 0% 53/2 0 0 1 0 2 0 -1 +1
20 Roman Blažko 25:46 7 2/4 50% 1/3 33.3% 0/0 0% 20/2 9 2 8 0 2 2 8 +3
79 Vladimir Mackevič 22:19 5 1/1 100% 1/5 20% 0/0 0% 10/1 1 1 0 0 0 0 4 -9
1 Paulius Radzevičius 24:21 12 2/9 22.2% 2/6 33.3% 2/2 100% 102/8 0 1 2 0 4 3 9 -2
9 Mantas Grigaitis 28:46 9 3/6 50% 1/6 16.6% 0/0 0% 41/3 2 2 2 0 1 1 7 -1
19 Gytis Šidlauskas 22:22 12 5/10 50% 0/1 0% 2/4 50% 81/7 1 0 2 1 2 2 12 -4
21 Mindaugas Kikis 20:30 0 0/3 0% 0/0 0% 0/2 0% 53/2 1 2 2 0 3 1 -1 +3
7 Ričardas Taraila 08:34 4 2/3 66.6% 0/4 0% 0/0 0% 00/0 1 0 1 0 0 0 -1 -4
10 Mindaugas Taraila 06:28 0 0/1 0% 0/3 0% 0/0 0% 00/0 0 1 0 0 0 0 -3 +3
23 Eligijus Debesiūnas 25:01 8 3/9 33.3% 0/1 0% 2/2 100% 114/7 5 1 4 0 3 2 13 +14

Romanas Blažko, „Baldų Arsenalas“

Džiugu buvo, kad pagaliau sudėtyje buvo net 9 žmonės. Jau buvome pamiršę ką reiškia ilgas suolas.

Rungtynės prasidėjo nervingai, pirmame kėlinyje paleidome varžovą į priekį ir turejome vytis. Ilgai negalėjome rasti savo žaidimo. Tik įpusėjus rungtynėms pavyko sustyguoti gynybą, rasti kelius link varžovų krepšio ir dėka šito išsiveržti į priekį.

Paskutiniame ketvirtyje prasileidome porą tritaškių, komandoje prasidėjo panika. Prie to varžovas pradėjo naudoti spaudimą per visą aikštę ir tam nebuvome pasiruošę, pradėjome dažniau klysti ir lygioje vietoje atidavėme daug kamuolių. Paskutiniu metimu galėjome išplėšti pratęsimą, bet metimas skriejo pro šalį.

Sveikinu Ernestą Vaitkevičių ir visą SRP komandą su pergalę. O mums tai buvo gera pamoka, darysime išvadas ir stengsimes ateityje nedaryti tokiu klaidų.

Eimantas Čiuryla, SRP

Džiaugiamės pergale. Su „Baldų arsenalu“ šį sezoną susitinkame trečią kartą ir tas trečias kartas nemelavo. Buvome išalkę pergalės labiau nei priešininkai. Plius energijos pridėjo ir labai apmaudžiai pasibaigusios praėjusio turo rungtynės kur pralošėme vieno taško persvara.

Laikėmės netoliese visas rungtynes ir ketvirtame kėlinyje pavyko perlaužti rezultatą į savo pusę. Klydome daug, tačiau privertėme klysti ir oponentus.

Pavyko uždengti priešininkų snaiperius kurie ypač baudė pirmose dviejose akistatose. Puikiai judėjo kamuolys prieš priešinkų zoninę gynyba ir galų gale patiems parkrito laisvi metimai.

Buvo ir nemažai sėkmės, tačiau be sėkmės prieš tokio lygio oponentą laimėti sunku.

Smagios rungtynės. Ačiū oponentams už kovą, teisėjams bei sekretoriatui už gerą darbą.