Žaidėjas MIN PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
4 Ignas Kurklietis 34:07 24 9/13 69.2% 2/5 40% 0/1 0% 62/4 8 2 0 0 2 3 33 +16
5 Valdemar Lodziato 32:45 6 2/6 33.3% 0/0 0% 2/3 66.6% 72/5 4 3 4 1 1 1 12 +10
7 Julius Pinkevičius 22:10 6 3/6 50% 0/2 0% 0/0 0% 42/2 1 0 4 0 5 0 -3 +3
12 Dangiras Šulnius 32:25 16 3/13 23.0% 3/5 60% 1/1 100% 20/2 12 1 3 1 0 0 17 +12
2 Armandas Budvytis 40:00 11 4/7 57.1% 1/5 20% 0/0 0% 31/2 10 3 3 0 1 0 16 -12
11 Mindaugas Švabauskas 16:55 2 1/2 50% 0/0 0% 0/0 0% 44/0 2 1 0 0 0 1 9 -2
15 Paulius Liutikas 36:04 22 9/12 75% 0/0 0% 4/5 80% 93/6 1 2 4 2 2 4 30 -14
91 Kasparas Mikalajūnas 30:29 10 3/13 23.0% 0/1 0% 4/4 100% 107/3 1 2 2 0 3 3 10 -15

Taurus 85 26/54 48.1% 9/22 40.9% 6/13 46.1% 3312/21 28 9 14 5 12 15 101 +60
Nol Semkers 73 23/45 51.1% 6/27 22.2% 9/11 81.8% 3816/22 19 10 17 2 17 12 75 -60

Mantas Bielinskas, „Taurus“

Šiandien buvo labai sunku strategiškai, į rungtynes atvyko visa priekinė linija ir tik du gynėjai, reikėjo gerai pasukti galvą žaisti su tokia sudėtim, tačiau viskas neblogai pavyko.

Apie susitikimą daug komentuoti nėra ką, varžovai nebuvo stipriausios sudėties ir negalėjo pademonstruoti savo tikro žaidimo.

Nesupratau tik vieno dalyko, - likus žaisti 20 sec. iki rungtynių pabaigos, Nol Semkers treneris paėmė minutės pertraukėlę, matyt norėjo pašlifuoti derinį, bet tos pertraukėlės metu žaidėjai prisirinko techninių ir diskvalifikacinių prašangų, atrodė labai nesolidžiai ir rungtynės baigėsi nesmagiai. Sezonas tik įpusėjo, dar bus ir pergalių ir pralaimėjimų.

Linkėjimai atostogaujantiems Taurus žaidėjams: "krpaya jaldee aana".

Karolis Kuliūnas, „Nol Semkers-Oaks“

Šio sezono stadijoje esame išretinti traumų, todėl rotacija maža ir sunku išlaikyti aukštą rungtynių tempą remiantis tik 5-7 žmonėmis.

Kalbant aoie rungtynes, pirmasis kėlinys klostėsi sėkmingai, atakavome tą, ką planavome, išnaudojom savo miss match'us. Varžovams pritaikius zoninę gynybą mažoje salėjė šiek tiek išsimyšėme iš ritmo ir pasimetėme, todėl per 3-iąjį kėlinį subyrejome ir atrodė, jog pasidavėme. 4 kėlynje atsisakėm taktikų, ir vyrams pasakiau, jog šansų laimėti mažai, tačiau pralaimėti atiduodant visas jėgas ir pasiduodant yra du skirtingi dalykai, todėl akcentavau, jog nepaisant rezultato turime įdėti visą širdį ir kovoti iki galo, ko pasekoje iš -25 buvome pasiekę -8 ribą, tačiau laikas nebuvo mūsų pusėje ir pritrūkome kelių minučių iki stebuklo.

Sveikiname varžovus su pergale, gydomės traumas ir pasidarę išvadas po šių rungtynių bandysime grįžti į pergalių kelią.