Žaidėjas MIN PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
4 Žygimantas Kosarevas 17:50 4 2/4 50% 0/1 0% 0/0 0% 21/1 1 0 1 0 5 1 -1 0
8 Laurynas Kirlys 33:04 20 3/5 60% 2/11 18.1% 8/10 80% 10/1 4 3 3 0 3 10 19 +13
10 Liudvikas Rukšėnas 32:16 15 6/6 100% 0/5 0% 3/3 100% 51/4 2 2 1 1 2 3 20 -2
11 Ignas Juškevičius 31:39 13 4/9 44.4% 1/3 33.3% 2/4 50% 168/8 6 0 4 1 2 6 27 -3

PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
SK Ferimsta 81 24/39 61.5% 4/27 14.8% 21/27 77.7% 4111/30 19 10 16 4 18 27 104 +45

Gintaras Plytnikas, SK „Ferimsta“

Rungtynes pradėjom gerai, užsivedę ir susitarę nemažai detalių, kurias daugiau mažiau išpildėme tikrai gerai pirmą pusę.

Antrąją dvikovos dalį pradėjome atsipalaidavę ne su tokia energija gynyboje, kuo varžovas pasinaudojo ir pradėjo mažinti skirtumą. Tuo tarpu mes pradėjome skubėti, pulti ne taip kaip tarėmės, prametėm laisvus metimus iš toli, ko pasekoje prisidarėme papildomos įtampos pabaigoje. Gerai nors tiek, kad užtikrintai išlaikėme rungtynių kontrolę iki galo.

Pergalė svarbiausia, antras taškas nors ir prieš nukraujavusį varžovą pasiimtas. Forma tikrai toli gražu iki to, ką demonstravome pernai, bet tai ko gero naturalu po tokios pertraukos.

Dar nesame susižaidę ir priprantame vieni prie kitų, sprendžiame sveikatos problemas ir laukiame sudėtyje žaidėjų, kurie dėl ausų uždegimų ir darbų negalėjo debiutuoti šį sezoną.

Forma ir žaidimas po žingsnelį eina pirmyn, bandysime ir komandos dvasią sustiprinti Stasio vėdarais. Papildomos kalorijos dar niekam nesutrukdė, tiesa?

Mindaugas Sakalauskas, MRU

Pirmi du kėlinukai buvo labai prasti, o antra rungtynių pusė - pusė velnio. Iš pradžių banguotai žaidėm, nedrąsiai, blogus sprendimus priėmėm. Tačiau paskui pasišnekėjom vyriškai, komanda suprato, ko aš noriu iš jos ir grįžom į rungtynes.

Aišku trūko vieno kito metimo, kad perlaužti dvikovą, nes buvome priartėję vienu metu iki 4 taškų, tačiau gal sėkmės kažkiek pritrūko.

Bandome gaivinti komandą, pritraukiame jaunimą, kad šis pajustų MRU virtuvę, o vėliau - stotų į universitetą. Manau, ateityje gal sulipdysime gerą komandą.

Juolab, šiandien jaunieji krepšininkai suteikė daug teigiamos energijos, gerai išnaudojo savo minutes, leido lyderiams paiilsėti, tad esu labai patenkintas vykstančiu procesu.