88 Vladimir Kiseliov 27:22 11 5/7 71.4% 0/1 0% 1/5 20% 63/3 2 2 6 1 2 4 11 +8
9 Povilas Lanevskis 07:04 4 1/1 100% 0/1 0% 2/2 100% 10/1 0 1 2 0 5 1 -1 -5
15 Gražvydas Valiukonis 15:04 0 0/3 0% 0/0 0% 0/2 0% 94/5 0 2 0 0 4 1 3 +13
23 Pavel Andruškevič 28:28 0 0/4 0% 0/3 0% 0/0 0% 30/3 3 2 4 0 2 1 -4 +14
28 Simonas Norkūnas 08:55 2 1/1 100% 0/0 0% 0/0 0% 41/3 0 1 1 0 1 1 6 +6
31 Edgar Kolendo 16:37 4 1/1 100% 0/0 0% 2/2 100% 22/0 3 3 1 0 0 1 12 -1
35 Juras Sinkevičius 32:05 23 7/10 70% 3/7 42.8% 0/0 0% 30/3 3 2 2 2 1 5 28 +12
Komanda nubausta technine pražanga.
Tėveliai
11 Edgaras Gumauskas 34:40 4 2/4 50% 0/1 0% 0/2 0% 61/5 0 0 3 0 4 3 1 -2
24 Giedrius Ruškys 37:55 4 2/7 28.5% 0/0 0% 0/0 0% 50/5 1 4 2 0 5 1 3 +4
40 Raimondas Tamulevičius 19:27 8 2/3 66.6% 0/0 0% 4/4 100% 10/1 4 3 3 1 2 3 14 +3
77 Gvidas Aleksandravičius 32:02 18 3/7 42.8% 1/4 25% 9/11 81.8% 30/3 4 3 10 1 3 8 15 -8
91 Nerijus Sabalys 12:45 1 0/0 0% 0/3 0% 1/2 50% 30/3 1 3 2 0 3 1 0 +1
7 Donatas Kilikevičius 25:37 11 3/6 50% 0/0 0% 5/7 71.4% 00/0 2 0 5 0 3 6 6 -4
15 Edmundas Lukošis 07:24 0 0/0 0% 0/0 0% 0/0 0% 21/1 0 0 0 0 2 1 1 -14
21 Modestas Grigaliūnas 30:07 13 0/0 0% 4/7 57.1% 1/1 100% 41/3 0 1 3 0 0 2 14 -10

Kęstutis Klimas, SK „Ardas“

Sveikinu savo komandą su sunkia, bet pelnyta ir labai svarbia pergale. Varžovams didelis ačiū už gerą ir kietą kovą nuo pat pirmos rungtynių minutės. Tokios rungtynės abi komandas tik užgrūdina, kaip reikia nusiteikti ir kovoti sunkiu momentu.

Tai labai patyrusi komanda. Mūsų akistatas praktiškai galima bus vadinti derbiu, nes papildomos motyvacijos vieniems prieš kitus nereikia. Jie niekada nepasiduoda, kad ir kokį skirtumą susikurtumei.

Po truputį tampa pas mus tradicija per rungtynes bent vieną kėlinį varžovus pasiųsti į lengvą nokdauna, ką padarėme antrame ketvirtyje, bet trečiąjame išėjome šiek tiek atsipalaidavę, jie pakeitė gynybos sistemą, išleidau netinkamą penketą, kuriam nesisekė žaisti prieš tą gynybą, bet kėlinuko pabaigoje suradau optimalų penketuką ir pavyko su juo varžovams neleisti perimti iniciatyvos iki galo. Tai, kad jie sugrįžo į rungtynes tik parodo jų charakterį, o mūsų ilgesnis suolelis irgi suvaidino labai svarbų vaidmenį. Paskutinis ketvirtis buvo jau gynybinis. Koją kišo daug klaidų ir baudų metimai. Nedaug varžovams trūko, kad ryškiai pralaimėję lentą ir su dideliu kalidų skaičiumu būtų mus nubaudę.

Noriu pagirti dar vieną į komandą įsiliejusį naujoką Edgar. Jam buvo debiutas ir su šaltomis rankomis sumesti dvi labai svarbias baudas, tai tik parodo, kokio kalibro žaidėją mums pasisekė paimti. Dabar turime labai gerą, konkurencingą atsarginių žaidėjų suolą. Bet kuris išėjęs žaidimo negadina, o išlaiko ir net pakelia komandos žaidimo lygį.