Rungtynių lyderiai

Oaks-2-Tirola
Žaidėjas MIN PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
4 Karolis Baltuška 31:03 21 3/6 50% 5/9 55.5% 0/0 0% 30/3 1 1 1 0 2 1 17 +1
6 Povilas Kaminskas 43:13 22 5/9 55.5% 1/1 100% 9/11 81.8% 123/9 6 2 1 0 2 11 44 +4
Treneris: Andrius Vaitekūnas
Povilas Kaminskas - nubaustas technine pražanga.

PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
Oaks-2-Tirola 89 23/48 47.9% 10/23 43.4% 13/20 65% 3911/28 25 10 15 3 17 20 109 +30

Vaidas Indriliūnas, „Oaks-2-Tirola“

Labai sunku komentuoti rungtynes, kuomet nelabai supranti, kas įvyko. Susitikimą pradėjome neblogai, gana greitai įgijome apčiuopiamą persvarą, todėl treneris galėjo gana anksti rotuoti žaidėjus.

Po didžiosios pertraukos tvirtai laikėme rungtynių vairą, žaidėme lengvai ir tas lengvumas turbūt užmigdė komandą, kuri ketvirtajame kėlinuke pelnė du taškus, įgijo 14 taškų persvarą ir... turbūt baigė rungtynes?

Tuo tarpu tvirto charakterio ir baltos vėliavos nepripažįstantys varžovai be ceremonijų laimėjo atkarpą 19:0 ir likus pusei minutės turėjo penkių taškų pranašumą.

Smagu nors tiek, kad mintyse senokai į rūbinę išėjusi komanda dar sugebėjo grįžti ir išplėšti pratęsimą, o jame jau prisiminusi, kaip žaisti išplėšė sunkią pergalę.

Tikiuosi, jog šias rungtynes vyrai priims kaip laiku gautą pamoką. Taip pat, turime šiokių tokių bėdų sulipdant kolektyvą į vieną kumštį, tad tokios rungtynės ir jose patirtos emocijos turėtų padėti įgyti didesnį tarpusavio supratimą.

Ačiū varžovams už parodytą charakterį ir pamokas, kaip reikia žaisti komandinį krepšinį. Smagu mėgėjų krepšinyje matyti tokio lygio kovingumą!

Beje, anksčiau girdėjau skundų, jog Taikos progimnazijos salėje kreivi lankai, sunku pataikyti ir būtent dėl šios priežasties čia patiriami netikėti pralaimėjimai.

Kitą kartą išgirdęs panašią frazę nukreipsiu konsultacijos pas „BC Vilnius“ ekipą kuri šioje salėje pataikė tokius metimus, kokiais kadaise varžovus į neviltį varydavo tik absoliuti šios salės legenda Paulius Kapšys.

Domas Česnulaitis, BC Vilnius

Gavosi tikrai kokybiškas mačas bei įspūdingi amerikietiški kalneliai - nuo beveik triuškinamo deficito, iki rankoje laikytos pergalės bei galiausiai pralaimėjimo pratęsime.

Noriu padėkoti savo komandoms draugams už kovą iki galo ir parodytą tvirtą charakterį organizuojant spurtą 19-0. Ir nors viskas baigėsi eiliniu mūsų komandos pralaimėjimu paskutinėmis sekundėmis keliais taškais, bet lieka tikėtis, kad dažni tokie pralaimėjimai mus užgrūdins bei su daugiau patirties ir sėkmės sezono eigoje pradėsime skinti ir tokias kovingas pergales.