Turnyro lentelė

Informacija ruošiama.

Turnyro sistema


Turnyro sistema atrodys taip: pirmiausia 18 čempionato dalyvių pagal pajėgumą bus padalintos į du divizionus: pirmąjį ir antrąjį.

Abiejuose kovos vyks trejose grupėse po tris komandas, kur pirmenybių dalyvės sužais po vieną ratą (2 rungtynes).

Antrajame varžybų etape I divizione pirmąsias vietas grupėse užėmusios ekipos suformuos A grupę, antrąsias - B grupę, o trečiąsias - C grupę, kur vėl viena su kita sužais po vieną kartą (dar 2 rungtynės).

Tuo tarpu II divizione pirmąsias vietas grupėse užėmusios komandos sudarys D grupę, antrąsias - E grupę, o trečiose vietose likusios ekipos sudarys F grupę. Antrajame varžybų etape ekipos taip pat žais vieno rato principu (dar 2 rungtynės).

O toliau, komandos jau skirstysis į keturis skirtingus finalo ketverto turnyrus tokia tvarka:

  • Summer‘A taurės pusfinalių porosA1 - B1, A2 - A3;
  • Summer‘B taurės pusfinalių porosB2 - C2, B3 - C1;
  • Summer‘C taurės pusfinalių porosC3 - D3, D1 - D2;
  • Summer‘D taurės pusfinalių porosE1 - F1, E2 - E3

Tad kiekviena komanda tikrai sužais po ketverias rungtynes, be to net 16 iš 18 čempionato dalyvių sužais garantuotas šešias dvikovas, o net 12 ekipų bus apdovanotos išskirtiniais SKL medaliais.

Vis tik, mūsų manymu, svarbiausia yra tai, kad kiekvienos rungtynės yra aukso vertės, todėl SKL Summer čempionato dalyvės turės atiduoti visas jėgas kiekvienoje dvikovoje bei taip džiuginti ne tik varžovus, bet ir rungtynių stebėti atvykusius savo gerbėjus.