G1 grupė
Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | W/L | STREAK | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Naujininkų vilkai G1 | 3/1 | L1 |
115 (323/208) | ||||||
2 | Panteros‘05 | 3/1 | W3 |
79 (309/230) | ||||||
3 | Širvintos | 3/1 | W2 |
36 (289/253) | ||||||
4 | Kalmarai ‘06-‘07 | 2/3 | L3 |
31 (331/300) | ||||||
5 | SKM Vanagai | 1/2 | L1 |
-86 (126/212) | ||||||
6 | Nemenčinės Elniai ‘05-‘08 | 1/3 | L3 |
-73 (253/326) |
G2 grupė
Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | W/L | STREAK | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Panteros ‘08 | 3/0 | W2 |
109 (213/104) | |||||||||||||
2 | Kalmarai | 3/1 | W3 |
149 (290/141) | |||||||||||||
3 | Naujininkų vilkai G2 | 2/2 | L2 |
18 (183/165) | |||||||||||||
4 | Riešės Skorpionai ‘07-‘08 | 6/1 | W4 |
174 (452/278) | |||||||||||||
5 | 2006-2008 Karoliniškės | 4/0 | W3 |
152 (300/148) | |||||||||||||
6 | Pelėdos | 1/0 | 37 (52/15) | ||||||||||||||
7 | SKM Vanagai-2 | 2/1 | L1 |
23 (168/145) | |||||||||||||
8 | Šeškinės Liūtai 2008-09 | 3/2 | W1 |
41 (366/325) | |||||||||||||
9 | Naujamiesčio Slibinai 2008 | 1/5 | L3 |
-148 (268/416) | |||||||||||||
10 | Orkos | 1/1 | L1 |
-71 (61/132) | |||||||||||||
11 | Balsių Cerberiai | 1/3 | L2 |
-142 (112/254) | |||||||||||||
12 | Kalmarai-2 | 0/3 | L2 |
-31 (147/178) | |||||||||||||
13 | SKM Pumos | 0/5 | L4 |
-204 (174/378) |
G3-I grupė
Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | W/L | STREAK | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKM 2009-III | 4/0 | W3 |
198 (297/99) | ||||||||||
2 | Naujininkų vilkai-2 | 4/0 | W3 |
93 (274/181) | ||||||||||
3 | Pelėdos-2 | 3/0 | W2 |
105 (178/73) | ||||||||||
4 | Šerniukai‘10 | 2/2 | L1 |
4 (176/172) | ||||||||||
5 | SKM Lokiai | 3/1 | W2 |
25 (196/171) | ||||||||||
6 | VGTU Tigrai | 1/3 | L3 |
-99 (116/215) | ||||||||||
7 | Širvintos-2 | 2/1 | W2 |
37 (183/146) | ||||||||||
8 | Naujamiesčio Slibinai 2009-11 | 1/3 | L3 |
-113 (155/268) | ||||||||||
9 | Šeškinės Liūtai 2009-13 | 0/3 | L2 |
-83 (129/212) | ||||||||||
10 | SKM Pumos-2 | 0/3 | L2 |
-89 (101/190) |
G3-II grupė
Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | W/L | STREAK | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Riešės Skorpionai 09/10 | 6/0 | W5 |
237 (393/156) | |||||||||||
2 | Orkos-2 | 3/0 | W2 |
212 (251/39) | |||||||||||
3 | Naujininkų vilkai G3-II | 3/0 | W2 |
128 (199/71) | |||||||||||
4 | Panteros ‘10 | 3/0 | W2 |
79 (169/90) | |||||||||||
5 | SKM Zebrai ‘10 | 3/1 | W1 |
51 (172/121) | |||||||||||
6 | Lentvaris 2009-10 | 1/2 | W1 |
-14 (130/144) | |||||||||||
7 | Balsių Cerberiai junior | 1/3 | L3 |
-91 (120/211) | |||||||||||
8 | Pitonai 1 | 1/4 | L2 |
-94 (130/224) | |||||||||||
9 | SKM Kovalevskajos Vanagai 2010-12 | 0/2 | L1 |
-100 (50/150) | |||||||||||
10 | Nemenčinės Elniai ‘09-‘12 | 0/4 | L3 |
-137 (82/219) | |||||||||||
11 | Pilaitės Rykliai | 0/4 | L3 |
-223 (37/260) |
G4 A grupė
Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | W/L | STREAK | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKM Monstrai | 4/1 | W2 |
138 (231/93) | |||||||
2 | SKM Grizliukai | 4/1 | W1 |
23 (144/121) | |||||||
3 | Riešės Skorpionai ‘11-‘13 | 3/0 | W2 |
59 (120/61) | |||||||
4 | SKM Pilaitės Mustangai 11-12 | 3/2 | W3 |
4 (125/121) | |||||||
5 | Šeškinės Liūtai 2013 | 2/3 | L2 |
-43 (107/150) | |||||||
6 | Jeruzalės Sakalai junior | 2/5 | L1 |
-58 (146/204) | |||||||
7 | Lūšys | 0/3 | L2 |
-67 (60/127) |
G4 B grupė
Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | W/L | STREAK | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orkos ‘12 | 5/0 | W4 |
126 (195/69) | ||||||
2 | Panteros 11-12 | 4/1 | L1 |
41 (147/106) | ||||||
3 | Pelėdos-3 | 2/2 | W2 |
14 (126/112) | ||||||
4 | VGTU Tigrai-2 | 1/3 | L1 |
-40 (72/112) | ||||||
5 | SKM FG 2011-2013 Liūtai-2 | 1/4 | W1 |
-36 (117/153) | ||||||
6 | Orkos-3 | 1/4 | L4 |
-105 (76/181) |
G5 A grupė
Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | W/L | STREAK | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lentvaris 2012-13 | 5/0 | W4 |
30 (162/132) | |||||||
2 | Pilaitės Mustangai 2012-Rytai | 4/1 | W4 |
132 (207/75) | |||||||
3 | Šeškinės Liūtai 2013-2 | 4/1 | W1 |
110 (232/122) | |||||||
4 | 2013-3 Mustangai | 2/3 | W1 |
14 (157/143) | |||||||
5 | Fabijoniškių Liūtai 2012-2014 | 1/4 | L3 |
-115 (95/210) | |||||||
6 | SKM FG 2011-2013 Liūtai | 0/3 | L2 |
-100 (37/137) | |||||||
7 | Pilaitės Mustangai 2012-Vakarai | 0/5 | L4 |
-115 (71/186) |
G5 B grupė
Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | W/L | STREAK | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKM Monstrai-2 | 4/0 | W3 |
79 (173/94) | ||||||
2 | SKM Rykliai 2012-13 | 4/1 | W3 |
52 (192/140) | ||||||
3 | Gorilos | 3/2 | W2 |
12 (172/160) | ||||||
4 | Naujininkų vilkai G5 | 2/3 | W1 |
-39 (143/182) | ||||||
5 | Širvintos-3 | 1/3 | L2 |
9 (120/111) | ||||||
6 | Naujamiesčio Slibinai 2012-14 | 0/5 | L4 |
-113 (99/212) |
G6 A grupė
Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | W/L | STREAK | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gorilos-2 | 5/0 | W4 |
42 (169/127) | |||||||
2 | Pašilaičių Smaugliai ‘13 | 5/1 | W2 |
111 (247/136) | |||||||
3 | Švenčionys | 4/1 | W3 |
11 (141/130) | |||||||
4 | Širvintos-4 | 3/4 | L1 |
2 (178/176) | |||||||
5 | Smaugliai‘13 | 2/4 | L1 |
-33 (122/155) | |||||||
6 | Nemenčinės Elniai ‘13-‘15 | 1/5 | L4 |
-29 (131/160) | |||||||
7 | VGTU Tigrai-3 | 0/5 | L4 |
-90 (64/154) |
G6 B grupė
Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | W/L | STREAK | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKM Zebrai ‘13-‘14 | 4/0 | W3 |
42 (98/56) | ||||||
2 | Antakalnio Tigriukai ‘13-‘14 | 3/1 | W2 |
32 (107/75) | ||||||
3 | Pilaitės Mustangai 2013 | 2/2 | L2 |
17 (88/71) | ||||||
4 | Žirmūnų Kobros | 2/2 | L1 |
11 (88/77) | ||||||
5 | Orkos-4 | 1/3 | W1 |
-51 (63/114) | ||||||
6 | Pitonai 2 | 0/4 | L3 |
-51 (62/113) |
G7-I grupė
Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | W/L | STREAK | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeruzalės Sakalai junior-2 | 1/0 | 40 (44/4) | |||||||||||
2 | VGTU Tigrai-4 | 0/1 | -19 (14/33) | |||||||||||
3 | Pelėdos-4 | 1/0 | 4 (20/16) | |||||||||||
4 | SKM Rykliai ‘14-‘15 | 1/0 | 16 (30/14) | |||||||||||
5 | Pitonai 3 | 1/0 | 4 (22/18) | |||||||||||
6 | Lazdynų Gorilos ąžuolynas | 0/1 | -6 (20/26) | |||||||||||
7 | SKM ŽA 2014-2015 Vanagai | 0/1 | -4 (8/12) | |||||||||||
8 | Riešės Skorpioniukai ‘14-‘16 | 1/0 | 4 (30/26) | |||||||||||
9 | Balsių Aligatoriai | 0/1 | -4 (26/30) | |||||||||||
10 | Naujininkų vilkai G7 | 0/1 | -40 (4/44) |
G7-II grupė
Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | W/L | STREAK | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pašilaičių Smaugliai‘14 | 1/0 | 34 (38/4) | ||||||||||
2 | Pilaitės Mustangai 2014 | 1/0 | 4 (22/18) | ||||||||||
3 | Smaugliai‘14 | 1/0 | 16 (28/12) | ||||||||||
4 | Širvintos-5 | 0/1 | -1 (25/26) | ||||||||||
5 | Orkiukai | 0/1 | -8 (12/20) | ||||||||||
6 | Fabijoniškių Liūtai 2014/2015 | 0/1 | -16 (12/28) | ||||||||||
7 | Naujamiesčio didieji Slibinai | 1/0 | 20 (26/6) | ||||||||||
8 | Šeškinės Vanagai I | 0/1 | -32 (12/44) | ||||||||||
9 | SKM Reptoriukai | 0/1 | -40 (2/42) |
G8 grupė
Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | W/L | STREAK | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pilaitės Mustangai ‘15 | 1/0 | 20 (41/21) | |||||||||||||
2 | SKM Buliai | 1/0 | 8 (28/20) | |||||||||||||
3 | Žirmūnų Kobriukai | 0/1 | -20 (21/41) | |||||||||||||
4 | Gorilos-3 | 1/0 | 2 (24/22) | |||||||||||||
5 | Naujamiesčio Slibinai G8 | 1/0 | 6 (16/10) | |||||||||||||
6 | Balsių Aligatoriai-2 | 0/1 | -6 (10/16) | |||||||||||||
7 | Šeškinės Vanagai II | 0/1 | -3 (16/19) | |||||||||||||
8 | Pašilaičių Smaugliai ‘15 | 0/1 | -2 (22/24) | |||||||||||||
9 | Smaugliai ‘15 | 0/1 | -22 (8/30) | |||||||||||||
10 | 2015 Fabijoniškių Liūtai | 0/1 | -1 (19/20) | |||||||||||||
11 | Fabijoniškių Liūtai 2015 ir jaunesni | 1/0 | 3 (20/17) | |||||||||||||
12 | Naujamiesčio Slibinai 2015 | 0/1 | -18 (6/24) |
G9 grupė
Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | W/L | STREAK | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pilaitės Panteros | 1/2 | L2 |
-4 (60/64) | |||||
2 | Naujamiesčio Drakonės | 3/0 | W2 |
40 (84/44) | |||||
3 | VGTU Tigrės | 2/1 | W2 |
30 (74/44) | |||||
4 | Fabijoniškių Liūtės | 0/3 | L2 |
-56 (36/92) | |||||
5 | Viršuliškių Baltosios panteros | 1/0 | 4 (18/14) |