Tvarkaraštis

Vasario 6 d. Pirmadienis
Mad Lamb-2
BC Hustle
Rudamina
Telia
Joniškio baldai
Lokys events
Bendorėliai
Lorus
Vasario 7 d. Antradienis
Teltonika-2
Bendorėliai
LW Group
BC Vukai
Žali
Bekupė
Vasario 8 d. Trečiadienis
Perspektyvūs
Ką vakare?
Miražas
Negeri
Vasario 9 d. Ketvirtadienis
KK Kariūnas
Akcija-KREPŠINIS D
Lentvaris
Tirola
WEX
Kumštis
BC Kibirai
Kuršėnai
Kažkas bus
Thug Life
Vasario 10 d. Penktadienis
Vilniaus KM-2005-III
Pabradės Boom
Vasario 11 d. Šeštadienis
Imperatyvas
Tornadas
Hustlers University
BC Versus
BC Vukai
Žalgiris 1410
Vasario 12 d. Sekmadienis
Megagen Placebo
Oaks-2-Tirola
NPR.LT
Po Du Po Tris
Baudų bauda
BC Vilnius
Penktukas
ACO.LT
Vasario 13 d. Pirmadienis
SKM-2005-I-Vilniaus duona
Megagen Placebo
Vilniaus paukštynas
VKK Masonai
Tornadas
Žali
Vasario 14 d. Antradienis
Oaks-2-Tirola
BC Hustle
LW Group
Penktukas
Vasario 15 d. Trečiadienis
Kuršėnai
Tirola
Vasario 17 d. Penktadienis
Vilniaus KM-2005-III
Perspektyvūs
Ką vakare?
Joniškio baldai
Pabradės Boom
Marijampolio vikingų rinktinė
Didėja
Teltonika-2
Vasario 18 d. Šeštadienis
Imperatyvas
Kumštis
BC Vukai
Bendorėliai
Vasario 19 d. Sekmadienis
Megagen Placebo
Mad Lamb-2
Po Du Po Tris
Hustlers University
BC Vilnius
BC Kibirai
Baudų bauda
Negeri
Vasario 20 d. Pirmadienis
KK Kariūnas
Tornadas
Vasario 21 d. Antradienis
Teltonika-2
ACO.LT
LW Group
Lorus
BC Versus
Rudamina
Kumštis
Akcija-KREPŠINIS D
Vasario 22 d. Trečiadienis
Didėja
Penktukas
Perspektyvūs
Marijampolio vikingų rinktinė
Vasario 23 d. Ketvirtadienis
SK Skaidiškės
NPR.LT
KK Kariūnas
Imperatyvas
Lentvaris
Miražas
Telia
Supernamai.lt
WEX
Bekupė
Vasario 24 d. Penktadienis
Vilniaus KM-2005-III
Joniškio baldai
Pabradės Boom
Vilniaus paukštynas
Vasario 25 d. Šeštadienis
Hustlers University
Rudamina
BC Vukai
Didėja
Žalgiris 1410
Bendorėliai
Vasario 26 d. Sekmadienis
Megagen Placebo
Thug Life
VKK Masonai
Marijampolio vikingų rinktinė
BC Hustle
Kažkas bus
SD House
SKM-2005-I-Vilniaus duona
Supernamai.lt
SK Skaidiškės
Vasario 27 d. Pirmadienis
ACO.LT
BC Vukai
Joniškio baldai
Marijampolio vikingų rinktinė
Vasario 28 d. Antradienis
Oaks-2-Tirola
Mad Lamb-2
LW Group
Teltonika-2
Lorus
Didėja