15 Einaras Beržonskis 28:32 13 5/11 45.4% 0/2 0% 3/4 75% 95/4 6 1 3 0 3 6 20 -4
24 Tautvydas Jodelis 36:03 11 1/2 50% 3/10 30% 0/0 0% 00/0 2 1 0 0 2 2 6 -10
33 Linas Beliūnas 31:28 19 6/9 66.6% 1/6 16.6% 4/6 66.6% 80/8 0 1 1 0 1 3 19 -1
3 Laurynas Patašius 08:31 2 1/2 50% 0/0 0% 0/0 0% 11/0 0 0 1 1 1 0 1 -4
4 Benas Lukoševičius 08:59 0 0/1 0% 0/0 0% 0/2 0% 10/1 2 0 3 0 2 1 -4 0
9 Donatas Radžiūnas 11:27 3 1/2 50% 0/1 0% 1/1 100% 50/5 0 1 1 1 1 1 7 -1
12 Lukas Praskorys 22:17 0 0/3 0% 0/1 0% 0/0 0% 52/3 2 0 2 0 1 2 2 -4
Viso 65 16/37 43.2% 8/27 29.6% 9/14 64.2% 33 8/25 21 8 16 2 19 16 65 -25
Treneris: Mantas Finažonkovas

Komandų statistika

PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
Danske Bank DB 70 24/47 51.0% 1/15 6.66% 19/23 82.6% 378/29 19 10 13 2 16 19 87 +25
Ultimate Logistics-Oaks 65 16/37 43.2% 8/27 29.6% 9/14 64.2% 338/25 21 8 16 2 19 16 65 -25

Liudvikas Aukštikalnis, „Danske Bank"

Dėkojame oponentams už tokią agresyvią ir aršią kovą. Labai džiaugiamės, kad šiose rungtynėse pavyko iškovoti pergalę. Nepataikėme iš toli, neišpildėme trenerio nurodymų, gynyboje darėme daug elementarių kaidų. Paskutines penkias minutes buvome pilni noro laimėti, bei labai užsivedę. Šalti nervai leido realizuoti baudų metimus ir didesnė "clutch" momentų patirtis buvo pagrindinės priežastys, kodėl pavyko laimėti šį mačą.

Jaučiame, kad mums dar pakankamai toli iki idealios formos, tiek kai kurių žaidėjų sportinė forma nėra ideali, tiek tarpusavio supratimas tarp žaidėjų turi būti pagerinti. Kitą savaitę dvikovų neturime, tad džiaugiamės, kad galėsim pasidaryti treniruotę ir patobulėti.

Dauguma varžovų laiko mus favoritais, tai šiek tiek kliudo, nes jų motyvacija dar labiau padidėja ir atiduoda visas jėgas, kad nugalėtų mus. Mes savo ruožtu šiek tiek tikimės, kad individualus meistriškumas ir patirtis mums padės. Tačiau jau dvejose rungtynėse dėl to nudegėme.

Kartojame sau, kad viskas prikaluso nuo to, kaip žaidžiame tas 40 minučių aikštėje, o ne nuo to, kas mes esame, kaip žaidėme praeitas rungtynes ar ką esame individualiai pasiekę praeityje. Laukiame kitų rungtynių, kuriose sieksime pergalės ir tikrinsime ar mūsų žaidimo kokybės kreivė kyla ar vis dar stovi vietoje.

Justinas Daugėla, „VedejasRenginiui.LT"

Žaidėme prieš vienus šio sezono B lygos favoritų. Tokios sudėties komanda, kokia šiandien susirinko žaisti prieš mus, galėtų drąsiai varžytis ir A lygoje.

Pirmieji mūsų komandos kėliniai buvo puikūs - aukštas tempas, kibi gynyba, geras derinių išpildymas, puikus situacijų metimams susikūrimas ir pataikymas. Visgi po ilgosios pertraukos mūsų žaidėjų tempas pradėjo lėtėti, sprendimų pasirinkimas blogėti, parodėme per mažai agresijos ir per daug kliovėmės tolimais metimais. O priešininkų komanda tarsi įgavo antrą kvėpavimą ir palaipsniui mažino persvarą kol, galiausiai, išsiveržė į priekį ir laimėjo rungtynes.

Net sunku ir pasakyti, ką būtų reikėję daryti kitaip, norint pasiekti pergalę. Rezultatą, matyt, nulėmė individualus varžovų meistriškumas ir aukščiausio lygio rungtynių patirtis. Tad sveikiname juos su puikia pergale, o mes stengsimės nenukabinti nosių ir bandyti išsilaikyti turnyrinės lentelės viršuje.