Vytenis Šleiteris, Vaidas Indriliūnas

Rungtynių lyderiai

Rytas-MRU
Žaidėjas MIN PTS 2p 3p FT REB AS ST TO BS PF FR EFF +/-
0 Augustinas Krūminis 33:19 12 2/9 22.2% 2/4 50% 2/2 100% 91/8 2 0 2 0 1 4 15 -6
Vilniaus universitetas
7 Kipras Urbanavičius 31:50 9 1/3 33.3% 1/8 12.5% 4/7 57.1% 53/2 5 3 3 0 0 6 13 -4

Rytas-MRU 73 14/39 35.8% 11/20 55% 12/21 57.1% 3710/27 15 9 21 2 18 19 73 -10
Vilniaus universitetas 75 22/46 47.8% 6/27 22.2% 13/25 52% 4016/24 17 18 13 1 19 18 80 +10

Gintautas Regina, „Rytas-MRU“

Mums trūksta treniruočių, kuriose daugiau susikoncentruotume į komandinį žaidimą puolime. Pastaruoju metu daugiau dėmesio skyrėme gynybai ir ji tikrai yra pagerėjusi. Čia trūksta detalių – kelių atkovotų kamuolių, suteiktų antrų šansų ir panašiai.

Antras dalykas, buvo daug jų pigių taškų po mūsų klaidų puolime. Kai mes tų klaidų nedarydavome – grįždavome į rungtynes, o kai po vieną – iškart varžovais bausdavo.

Čia ir buvo pagrindinės priežastys pralaimėjimo – neatkovoti kamuoliai po savo lenta ir puolimo metu padarytos klaidos, kurios labai „duodavo per smegenis“ jaunimui.

Labai gerai tai, kad prie -18 nesugriuvome, išlikome stiprūs ir atkūrėme intrigą. O dėl paskutinio metimo tikrai negali kaltinti Augustino Krūminio, kuris priėmė teisingą sprendimą.

Kita vertus, toks minimalus pralaimėjimas parodo mūsų didelį žingsnį į priekį. Nors ir pralaimėjome, tačiau šioje nesėkmėje matau tikrai nemažai teigiamų dalykų.

Rimantas Kaminskas, „Vilniaus universitetas“

Po trijų kėlinukų turėjome saugų atstumą ir atrodė, kad reikia ramiai užbaigti rungtynes, bet lemiamame kėlinuke praradome koncentraciją gynyboje, varžovai pataikė keletą metimų, pagavo ritmą ir paskui pasidarė sunku laikyti juos, kuomet žaidė ant emocinės bangos.

Žinant mūsų sunkų laikotarpį matėsi, kad studentams trūksta fizinio pasirengimo. Kai kurie išsibaudavo, keletas pavargo ir viskas. Tikiuosi kuo greičiau grįšime į salę ir pradėsime treniruočių procesą.

O šiaip reikia pripažinti, kad nėra prasta „Ryto-MRU“ komanda, turi aukštus žmones, metikus, tad nieko nuostabaus. Patys kalti, jog per anksti atsipalaidavome.